Jump to content

İMZA BOYUTLARI ve FORUM KURALLARI (Yeni üye arkadaşlar lütfen bu konuyu okuyun :) )

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forum kuralları, forum adminleri tarafından 22.06.2015 tarihinde güncellenmiştir. Kurallarda değişiklik olduğunda üyelere duyurulacaktır.  1) Forumda diğer üyeleri küçük düşürücü, hakaret

Çoğu kişi bakmıyor buraya, aslında yeni üye olan kişilere sistem otomatik olarak kuralların anlatıldığı bir mesaj gönderse daha iyi olabilir..

Arkadaşlar Forum kuralları bölümünde, tanışın kaynaşın bölümünde ve bilimum bölümlerde forum kuralları ile ilgili konular açılmıştır.. Özellikle yeni gelen arkadaşlarımın bu konuları okumasını diğer a

• Forum Admin

Gifler tamamen yasak sanıyordum bütün giflerimi sildiniz :/

Gifler silinseydi kawai kereste Furkanın bütün popo ve booby gifleri silinirdi :D 

İmza düzenlenirken genelde spoiler içine alınır, silinmez. Ancak bazı üyelerin imzalarında spoiler içine alsa da başımdaki saçtan daha fazla gifi oluyor. Bu da sayfayı çok kasıyor. Mesela bir Usui-chan vardı başımın belası imzası o kadar doluydu ki yorum yaptığı sayfayı açamazdım :D Böyle baş edilemeyecek karışık imzalarda silmek de çözüm olabiliyor. Şimdiye kadar imza silmedim spoiler içine aldım üye pislikliğine düzeltmeden defalarca dışarı çıkarsa da  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben kurallara uymayan imza bölümünü direk silerim, spoiler ile niye uğraşacağım. Ben spoiler ile uğraşıncaya kadar, o kişi imza kurallarını okuma ve uygulama zahmetinde bulunsun.

Biraz ağır oldu :D ama uycam forum kurallarına okudum yine de teşekkürler :)

Forum kurallarına uygun olduğu sürece kimse silmez. 

Gifler silinseydi kawai kereste Furkanın bütün popo ve booby gifleri silinirdi :D

İmza düzenlenirken genelde spoiler içine alınır, silinmez. Ancak bazı üyelerin imzalarında spoiler içine alsa da başımdaki saçtan daha fazla gifi oluyor. Bu da sayfayı çok kasıyor. Mesela bir Usui-chan vardı başımın belası imzası o kadar doluydu ki yorum yaptığı sayfayı açamazdım :D Böyle baş edilemeyecek karışık imzalarda silmek de çözüm olabiliyor. Şimdiye kadar imza silmedim spoiler içine aldım üye pislikliğine düzeltmeden defalarca dışarı çıkarsa da  -_-

Tamamdır teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.