Jump to content

İMZA BOYUTLARI ve FORUM KURALLARI (Yeni üye arkadaşlar lütfen bu konuyu okuyun :) )

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forum kuralları, forum adminleri tarafından 22.06.2015 tarihinde güncellenmiştir. Kurallarda değişiklik olduğunda üyelere duyurulacaktır.  1) Forumda diğer üyeleri küçük düşürücü, hakaret

Çoğu kişi bakmıyor buraya, aslında yeni üye olan kişilere sistem otomatik olarak kuralların anlatıldığı bir mesaj gönderse daha iyi olabilir..

Arkadaşlar Forum kuralları bölümünde, tanışın kaynaşın bölümünde ve bilimum bölümlerde forum kuralları ile ilgili konular açılmıştır.. Özellikle yeni gelen arkadaşlarımın bu konuları okumasını diğer a

Ben yeni foruma kayıt oldum şu an bu postu atmadan yarım saat yakın oluyor. Forum imzamı uygun boyutda 550x250 Yaptım, buna rağmen hala gözükmüyor bu yeni kayıt olmamdan dolayımı böyle :(

Kayıt etmeyi unutmuş olabilirsin (ben de bazen öyle yaparım -_-) veya okunamayan bilinmeyen uzantılı resimdir veya "İmzamı göster , imzaları göster" seçeneğini kapatmış olabilirsin ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Ben yeni foruma kayıt oldum şu an bu postu atmadan yarım saat yakın oluyor. Forum imzamı uygun boyutda 550x250 Yaptım, buna rağmen hala gözükmüyor bu yeni kayıt olmamdan dolayımı böyle :(

Bence yeni kayı olmanla alakası yoktur -,-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.