Jump to content

One Piece - Naruto Shippūden - Bleach ve Diğer Animelerin Filler Listesi

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 106
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Burdan Alıntı Yapın, ama alıntı Yapan kişiler ve siteler link atarak buraya yönlendirmede yapsınlar Lütfen!!! Filler = Manga’dan bağımsız olarak anime yapımcıları tarafından oluşturulan bölümlere ver

Gintama 1. ve 2. bölüm filler mi :o ? 3. bölümde böyle direkt konuya girmek yerine daha iyi bir şeyler yapıyorlar mı? Çünkü 1. bölümü izleyip Gintama'yı bırakmıştım.Eğer 3. bölümde bir şeyler olmaya b

hacım türkçeye çevirdik hiç görmüyorsun ve düzenledik :lol: :P

Posted Images

senin dediğin ayrı, zaten o işi boyuna flashback yaparak hallediyorlar ama filler'in konuyla ilgisi olmuyor -_-

narutodaki fiilerde çoğu kişinin geçmişini gösterdiler , onepiece dede öyle izlemişsen tabi luffy ile ace in nasıl tanışdığını falan gösteren fiil bölümler vardı yani ben genelde izliyorum izleyip izlememek size kalmış :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

narutodaki fiilerde çoğu kişinin geçmişini gösterdiler , onepiece dede öyle izlemişsen tabi luffy ile ace in nasıl tanışdığını falan gösteren fiil bölümler vardı yani ben genelde izliyorum izleyip izlememek size kalmış :)

O bölüm half filldi yani manga da olan ama uzun tutulmuş sahneler. 2 bölümü 10 bölüm yapıyorlar yani.(ace sabo luffy)

Narutonun o fill cehenemin de 4-5 tane half fiiler var. Ve indirgesen 2 bölüm falan. Gerek bile yok geçebilirsin...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bölüm = 142 - 153 (Acrobaleno trials Filler Arc) ?

Filler diye geçse de katılmıyorum KHR izleyicilerin çoğu bence Reborn adam akıllı dövüşürken görmek istiyor 149 yada 150 de tam hatırlamıyorum Reborn en azından iyi kötü dövüşüyor ve gayette eğlenceli Filler olmasına katılmıyorum ve herkesin izlemesini tavsiye ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bölüm = 142 - 153 (Acrobaleno trials Filler Arc) ?

Filler diye geçse de katılmıyorum KHR izleyicilerin çoğu bence Reborn adam akıllı dövüşürken görmek istiyor 149 yada 150 de tam hatırlamıyorum Reborn en azından iyi kötü dövüşüyor ve gayette eğlenceli Filler olmasına katılmıyorum ve herkesin izlemesini tavsiye ediyorum.

Filler olmasın katılmıyor ne demek?

Fiiler=Manga da olmayan, ana konuyu bozmayan bölümler.

İsterse reborn dünyayı yok etsin o yine fill bölümdür. Fill bölüm seçilmez, fill bölümdür o, o kadar.

Halka filmine komedi demekle ayna kafa senin ki....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Filler olmasın katılmıyor ne demek?

Fiiler=Manga da olmayan, ana konuyu bozmayan bölümler.

İsterse reborn dünyayı yok etsin o yine fill bölümdür. Fill bölüm seçilmez, fill bölümdür o, o kadar.

Halka filmine komedi demekle ayna kafa senin ki....

Ya ben anlatamadım ya sen anlamadın kardeşim,ben filler olarak geçtiğini kabul ediyorum zaten sadece izlenmesini tavsiye ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.