Jump to content

One Piece - Naruto Shippūden - Bleach ve Diğer Animelerin Filler Listesi

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 106
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Burdan Alıntı Yapın, ama alıntı Yapan kişiler ve siteler link atarak buraya yönlendirmede yapsınlar Lütfen!!! Filler = Manga’dan bağımsız olarak anime yapımcıları tarafından oluşturulan bölümlere ver

Gintama 1. ve 2. bölüm filler mi :o ? 3. bölümde böyle direkt konuya girmek yerine daha iyi bir şeyler yapıyorlar mı? Çünkü 1. bölümü izleyip Gintama'yı bırakmıştım.Eğer 3. bölümde bir şeyler olmaya b

hacım türkçeye çevirdik hiç görmüyorsun ve düzenledik :lol: :P

Posted Images

Sade komedi ilgimi çekmiyor.

Sade komedi değil ki. :D

Hep gülersin ama nerede duygu nerede komediyi vericeğini en iyi bilen animedir. ;)

İlk bölümler gıcık gelir ama karakterleri tanıyıp aşina olunca hak vermeye başlarsın bence. :D

Gintoki'nin Hokage ya da Korsanlar Karalı olmak gibi amaçları yok. İchigo gibi artist artist de dolaşmıyo ama ruhu en güçlü olan anime karakteridir gözümde. 3 büyüklere taş çıkartıcak dövüş sahneleri de vardır. (Gintoki tahta kılıçla dövüştüğü halde. :D )

Dünya'sı bi garip olduğu halde gerçek hayatı bazen yansıtıyor ki şok oluyorum. :o

Her karakter bir renk katar "gereksiz karakter" diye bir şey yok neredeyse. Özellikle Kagura'nın diğer shounen animelerdeki ana karakter olan kızlarla hiç alakası yoktur onu söyliyim. :D

Gintama'nın ilk 20 bölümüyle Naruto'nun ilk 20 bölümü arasında hiçbir fark yok. O yüzden biraz sık dişini,yoksa çok şey kaçırırsın. :D

Edit: Gintama'dan başka hiçbir anime izlememiş biri bile 8-10 anime izlemiş gibi olur. Çünkü yarısı diğer animelere göndermelerle dolu bu arada.

Düzenlenme: songena2 tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Harbi nerden bilion şimşek hırsızını çok serverim süper bir film tabi ondan bahsediyorsan :D Sade komedi ilgimi çekmiyor.

En sevdiğim filmere yazmıştın... Ordan hatırlıyorum :D Benim izleyip de beğenmediğim filmlerin başında gelir :D :D

Gintama için benim mihenk taşım 17. bölümdür. Hatta mihenk sahnem de :D

Sonunda kendisine bir iş bulan Madao festivalde hedefi vurana ayıcık veren bir standda görev almaktadır. Kagura ile Sougo hedef yerine Madao'yu hedef alırlar ve festival işgal edilince olan Kagura-Sougo kombosu :D :D İki insan birbirine bu kadar mı yakışır yaa :D

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.