Jump to content

One Piece - Naruto Shippūden - Bleach ve Diğer Animelerin Filler Listesi

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 106
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Burdan Alıntı Yapın, ama alıntı Yapan kişiler ve siteler link atarak buraya yönlendirmede yapsınlar Lütfen!!! Filler = Manga’dan bağımsız olarak anime yapımcıları tarafından oluşturulan bölümlere ver

Gintama 1. ve 2. bölüm filler mi :o ? 3. bölümde böyle direkt konuya girmek yerine daha iyi bir şeyler yapıyorlar mı? Çünkü 1. bölümü izleyip Gintama'yı bırakmıştım.Eğer 3. bölümde bir şeyler olmaya b

hacım türkçeye çevirdik hiç görmüyorsun ve düzenledik :lol: :P

Posted Images

Serilere yeni başlayanlar için iyi bir kaynak olmuş.Benim görüşüm bir anime sevdalısı olarak izlediğiniz her anime serisinin her bölümün her sahnesi ve bunları tamamlayan karakter ve konu kendi içinde değerlendirilerek izlenmeli.Çünkü her bir kavramın içinde yeşermeyi bekleyen tohumlar vardır onu bulmak izleyiciye kalmış.O yüzden serilerin filler bölümlerine pek takılmayın,izleyin keyfinize bakın.Özellikle Gintamayı her animeyi seviyorum  diyen baştan sona izlemeli,neden mi? Komedisi,aksiyonu bir tarafa; Ele aldığı ana konu önemsediğin şeyleri korumak üzerine ve bu gayet başarılı işlenmiş.İnsana bir cok hayat tecrübesi kazandıracak bir anime.Sevgilerle..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence fillerlar ne kadar gereksiz ve sıkıcı görünsede aslında bir amaç için izlenmeli...Güncele ne kadar geç varırsan o kadar az beklersin..Yani devam eden serileri 1 hafta 1 hafta beklemek filler ları izlemekten daha sıkıcı..Bence en azından devam eden serilerin filler ları guncele geç varmak için özellikle izlenmeli.. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence filler da olsa bölüm bölümdür ve izlenmelidir. O da emek. Eğer ilgimi çeken bir animeyse sıkıcı bir bölüm de olsa izlerim.

Filler'ın da bi gideri var. Şöyle bi düşünün. Hemen güncele gelip 1hafta beklemek mi yoksa sıkıcı da olsa 1bölüm izlemek mi daha iyidir?  :)

Hem arada bir fillerlar da eğlenceli oluyorlar  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben bu fillerler yüzünden bleachi bıraktım gardaş. O zamanlar cağal zamanlarımdı animezde görmüş bleache başlamıştım. Ama 80. bölümlerde fillerlere takıldım sıkıldım bıraktım bende. Sonradan öğrendim ki fillermiş oralar. Ama bi kere gönlüm başka animelere kaydıydı  bi dahada başlayamadım bleache. Yaza işallah deyip duruyom hadi hayırlısı. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.