Jump to content

Nasıl bir anime istersiniz?

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

ebrukaraman Arkadaşımız Anime yapacağını söyledi ve bana konusunu yolladı eğer beğenirseniz animeye çevirmek istiyor.Beğenmediğiniz yerleri yazarsananız sevinirim.Konuyu hiç beğenmeyenler kendi fikirlerinide yazabilirler.

Konu

Shika tokyoya yeni taşınır bavulunu odaya taşırken bir kapı görür ama çok küçük ve dardır o normel bir kapı oldu için umursamaz ama onun ardında saklı bir yer vardır orada Danji Sekai Saklıdır!

Shika ilk gün okula geç kalmamak için hemen tren istasyonuna gitti okula vardında herkez iyi geçindi dost oldu ama en arka sırada bir kız vardı herkez onun hakkında konuşuyordu herkez ona canavarmış gibi bakıyorlardı shika kızın yanına gidicekken birisi onu durdurdu ve

Çocuk: Sakın onun yanına gitme o deli!

shika onu dinlemeden kızın yanına gitti

Kız: Ne istiyorsun yeni kız bana deli dediklerinimi duydun?

Shika: He? hayır yani ben tanışmak için gelmiştim ben shika!

Kız: Tanışmakmı? b- bende naomi

İlk ders bittinde zil çaldı shika ve naomi bahçeye çıktılar

Shika: Yarınki sınava heyecanlımısın?

Naomi: Ne sınavmı harika hine sıfır alıcam

Shika: İstersen sana ders çalıştırabilirim bütün notlarım 100

Naomi: O-olabilir *Kızarır*

Okul bittinde shika ve naomi dolablarındaki ayakkabıları çıkarttılar ve hemen ayakkabılarını giydiler yağmura yakalanmamak için hızlı olmalıydılar...

Eve vardıklarında hemen shikanın odasına çıktılar

Naomi: O kapıda neyin nesi?

Shika: O kapımı bilmiyorum henüz açmadım beni burada bekle hemen kitapları alıp gelicem

Shika geldinde naomi hala o kapıya bakıyordu

Shika: Orayı çokmu merak ediyorsun?

Naomi: Evet açabilirmiyiz?

Shika: Ama sınava çalışmalıyız?

Naomi: Hadi ama shika çok sıkıcısın

Shika hemen kapının anhtarını alıp geldi kapıya toplandıklarında anahtarı kapıya soktular kapıyı açtıklarında aniden başları döndü ve biyerden düştüler

Shika: Ah neyin içine düştük

Naomi: Bir çöp kutusuna

Oradan çıktıklarında naomi koşmaya başladı shika neden koştunu anlayamadı taki arkasını dönene kadar bazı adamlar onları kovalıyorlardı shika naominin peşinden koşmaya başladı ama çıkmaz sokağa gelmişlerdi

Shika: Hepimiz öldücez!

Naomi: Çok abartmıyormusun shika

Shika: Naomi bilmedimiz bir yerdeyiz ve bazı adamlar bizi takip ediyor ölücez!

Adamlar bize yaklaştıklarında aniden heryeri bir sis kapladı öksürmeye başaldık sis kayboldunda adamalrı yerde bulduk önümüzde bir çocuk vardı bize döndü

Çocuk: Sizde kimsiniz?

Naomi: Sen bizim hayatımızı kurtardın bu inanaılmaz bunu nasıl yaptın!

Çocuk: Sizin gibi cılız kızlar burada neşi var? sizi burda bırakırsam ölürsünüz hadi beni izleyin

Shika: Hayır!

Çocuk: Ne dedi sen?

Shika: Seni tanımıyoruz!

Çocuk: Beni izlemessen açlıktan ölüceksin bunu unutma

Naomi: Ben gidiyorum shika o bizim hayatımızı kurtardı kötü birşey yapsaydı bizi kurtarmazdı

shika biraz durakladı ama onalrın peşinden yürümeye başladı.....

Yıkık bir binaya girdik birkaç insan vardı ama ellerinde silahlar vardı aniden bağırdılar ''Kaptan!''

Çocuk: Şimdi kim oldunuzu sölicekmisiniz?

Naomi: Ben naomi buraya yanlışlıkla geldik ve buda arkadaşım shika

Shika: Pekiya sen?

Çocuk: Ben juro direniş başkanıyım

Shika: Ne? direnişmi neden bir direniş varki?!

Juro: Sanırım bu ülkenin neden yıkık ve pis oldunu düşünüyorsun hepsi o kız yüzünden yani imparatoriçenin ve bizim görevimiz onu öldürüp hine huzurlu bir yaşam sürdürmek

Shika: Bu çok korkunç!

Juro: Neyin korkunç oldunu sölimi asıl hayaller korkunçtur

İnsanların arasından 8 yaşlarından bir kız geldi ve

Kız: Abi senmisin?

Juro: Evet benim kardeşim

Shika: O yoksa körmü?

Juro: Sizi burdan göndermeliyiz

Bu sözü söledi anda binanın yanında bir patlama oldu

Juro ve 3 arkadaşı hemen dışarıya koştular naomi onalrın peşinden koşmaay başaldı kolundan çekerek

Shika: Naomi buradan hemen kaçalım! onlar bizim için önemsiz

Naomi: Shika benim hakkımda hiç birşey bilmiyorsun burada doğdumuda bilmiyorsun dimi?

Naomi hemen onların peşine koştu naomi juronun yanına koştunda

Juro: Hemen içeri gir!

Naomi: Hayır bende yardım edicem!

Naomi kafasını yana çevirdinde şok olmuştu

Çocuk: Onun burada neşi var!

Naomi: Hideki? senmisin?

Hideki sinirinden hemen naomiye atladı onu tam vurucakken juro naominin önüne atladı ve juro vuruldu azından kan geldi ve

Naomi: Juro! neden?

Juro: Ne kadarda yaramaz bir kızsın geri çekil hemen

Dedi anda kanlar içinde yere yığıldı naominin gözleri önünde birisi yaralanmıştı naomi yumrunu sıkmaya başlamıştı shika hemen dışarı çıktı juro gözlerini tam kapatıcakken naominin gözlerini fark etti gözleri kıpkırmızı olmuştu dişlerini sıkıyordu

Naomi: Seni parçalacağım!

Hemen hidekeye koşmaay başladı ona tam yumruk atıcakken hideki onun kollarını tutu ve ama naomi ona yaklaştı ve vurucakken

Hideki: Nasıl eski arkadaşını vurabilirsinki

Dedi anda naominin gözleri normele döndü ama hideki onu itti ve yere düştü ama naomiyi durduramadı bile naomi hidekinin arkasına gelip tam tekme atıcakken

Hideki: Bana tek çare bıraktın!

Dedi ve naomiyi öptü naominin zayıf noktası hidekiydi gözleri normele döndü ve hideki onu üstünen attı naomi kafasını taşa çarpmıştı

Hideki ayağa kalktı ve dudağını sildi shikaya bakarak

Hideki: Sıra sende

Tam shikayı vurucakken juro shikaya sarıldı ve kılıç ona saplandı

Shika: N-neden? neden!

Juro: Sen iyi bir insansın sen acı çekmemelisin sen ölürsen naomi hine yalnız kalıcak öle değilmi?

Sözünü bitirdi ve diz üstü yere yığıldı

Hideki: Herşeyin heyecanını kaçırıyorsun juro sonunda sendende kurtuldum

Binadan direniş yardımcıları geldi ve hidekiyi sardı

Çocuk: Seni yakaladık kaçamassın!

Hideki: Siz öle sanın dedi anda koşmaay başladı onalrı atlattı

Shika juronun yanına çöktü

Shika: H-hepsi benim suçumdu!! özür dilerim juro naomi benim yüzümden öldünüz!

Shika ağlamaya başladı ve göz yaşı juronun yanağından damlıyarak aktı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu yazıdan anime olacağı için yazıyı bir FF miş gibi okuyunca şöyle sorunlar çıkıyor: Anlatımda şahıs ve zaman kaymaları var. Bazı yerlerde geniş zaman bazı yerlerde geçmiş zaman kullanılmış mesela..

Konuyu ben genel olarak beğendim ama bilemiyorum ilk başlarda konu akışı çok hızlı olmuş sanki oldu bittiye getirilmiş gibi ama eğer sadece konuyu açıklamaksa buradaki amaç konu güzel tabi konu kadar

ben bu yazdıklarımı senin yazmanı bekliyordum aslında, otu b.ku eleştiriyosun :D birinin söylemesi gerekiyordu sanırım, kimsenin de söylemeye niyeti olduğunu sanmıyorum. böyle bişey olduğu sürece izle

• Forum Admin

Bu yazıdan anime olacağı için yazıyı bir FF miş gibi okuyunca şöyle sorunlar çıkıyor:

Anlatımda şahıs ve zaman kaymaları var. Bazı yerlerde geniş zaman bazı yerlerde geçmiş zaman kullanılmış mesela.. Hani bu sonuçta anime olacak pek de önemli değil de üyelere sunulmuş bir yazı.. Anlamayı zorlaştırıyor... Hem betimleme falan da önemli...

Konuya gelince bence güzel ve genişletilebilir... Ancak klasik bir giriş olmuş: Tokyoya taşınan öğrenci. Sınıfta kimsenin konuşmadığı bir kız... Yani ana karakter neden taşındı? Kız neden deli muamelesi görüyor? Bunlara pek değinilmeden konuya girilmiş hemen..

Ama konu ne olacaksa olsun animesi eğer yapılabilirse dört gözle bekliyorum nasıl bir şey çıkacak ^_^ Emeği geçenlerin şimdiden eline sağlık ^_^

Edit:

Benim FF imi anime yapın :P :P :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Programları indirip yapıcaklarını söyledi bende tam olarak bilmiyorum. Tabi konu beğenilirse

Başka bibölüm falan yazdımı yoksa tek 1 bölümmü? ve seslendirmeyi nasıl yapıcak?

Deneme amaçlı herhalde 1 bölüm yapacak...

Bence burda önemli olan seslendirme falan değilde işi animasyona dökme...Seslendirme için kullanılabilecek birkaç program illa ki vardır.

Nitekim Google Translate yazıp seslendirmeyi de indirebilir falan :P

PS: Bence burda ki asıl kilit nokta konu yada başka şeylerden ziyade işi animasyona dökme kısmı

Başlangıç olacağından direk bir anime beklemek insafsızlık olur diye düşünüyorum :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deneme amaçlı herhalde 1 bölüm yapacak...

Bence burda önemli olan seslendirme falan değilde işi animasyona dökme...Seslendirme için kullanılabilecek birkaç program illa ki vardır.

Nitekim Google Translate yazıp seslendirmeyi de indirebilir falan :P

PS: Bence burda ki asıl kilit nokta konu yada başka şeylerden ziyade işi animasyona dökme kısmı

Başlangıç olacağından direk bir anime beklemek insafsızlık olur diye düşünüyorum :mellow:

Hani evlatlık adlı bi manga vardıya biri yapmıştı onun gibi olur bence çizimler.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.