Jump to content

Luffy'nin İkinci Meyvesi(Teori)

Oduncunun Çırağı

Önerilen İletiler

Yav arkadaş, teori söyleyeceksiniz araştırarak söyleyiniz;

Patlama olayı içten dışa bir patlama değil, şeytanların dövüşüp sizi öldürerek patlamanıza sebebiyet veriyor. Yani ölüyorsun. Bbnin 2. meyveyi yemesinin nedeni hakında internete analizleri okuyabilirsiniz....

bende düzgün izlememişim demekki hep içten bi patlama sanıyordum
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Başka bir forumdan buldum güzel bir teori diye sizle paylaşayım dedim yorumlarınızı bekliyorum...uzunca bir süredir aklımda olan yazmaya üşendiğim bir şey bu. Bilindiği üzere şu anda 2 veya daha çok m

Yav arkadaş, teori söyleyeceksiniz araştırarak söyleyiniz; Patlama olayı içten dışa bir patlama değil, şeytanların dövüşüp sizi öldürerek patlamanıza sebebiyet veriyor. Yani ölüyorsun. Bbnin 2. meyve

Sadece beğendiğim için paylaştım amma tepki verdiniz öyle :D

Naruto olsa o şeytanları evcilleştirir, barıştırır, mutlu mutlu yaşatır içinde, bütün meyveleri de yerdi. Ama Luffy şeytanla şeytan olup kavgaya dahil olur :) Bu arada Oda Ace'in meyvesi ve vegapunk ın yapay meyveleri gibi olaylarda böyle bir mesaj verdi gibi. Luffy savaş sırasında mera mera no mi yi korumak için yiyebilir. Sonra acı içinde kıvranırken devrim ordusu yardıma gelir falan, orada bir vega ile karşılaşırız gibi geliyor. Bu arada teorilerimi okumayın, hep tutuyor heyecanı kalmıyor :D B)

Öyle bir olay değil, yiyince şeytanlar birbirlerini yok ediyorlar.. Ve ölüyorsun. Patlayarakta yok oluyorsun.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

karasakal iki adam diyonuzda biri bunun mantığını açıklayabilirmi onun gücü buna nasıl yetebilirki

Demiyoruz analizi okuyun diyorum, hiç aksatmadan düzgünce....

Teori değil benim paylaştığım analiz.

Odaya başka bir meyve yedirmeyi düşünüyor musunuz diye sorulmuştu;

Cevap olarakta baştan beri lastik olarak tasarladığını başka bir meyve düşünmediğini söylemişti.

Luffy kendi ağzıyla yiyemem diye söyledi, her açıdan fail bir teori. Oda karakterleri boşuna bir şey söyletmiyor, naruto değil bu yalan söyledim panpa durumu olmaz...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Demiyoruz analizi okuyun diyorum, hiç aksatmadan düzgünce....

Teori değil benim paylaştığım analiz.

Odaya başka bir meyve yedirmeyi düşünüyor musunuz diye sorulmuştu;

Cevap olarakta baştan beri lastik olarak tasarladığını başka bir meyve düşünmediğini söylemişti.

Luffy kendi ağzıyla yiyemem diye söyledi, her açıdan fail bir teori. Oda karakterleri boşuna bir şey söyletmiyor, naruto değil bu yalan söyledim panpa durumu olmaz...

evet okudum bunları pürdikkat izleyip bulan arkadaşa tebrikler
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.