Jump to content

Luffy'nin İkinci Meyvesi(Teori)

Oduncunun Çırağı

Önerilen İletiler

Başka bir forumdan buldum güzel bir teori diye sizle paylaşayım dedim yorumlarınızı bekliyorum...uzunca bir süredir aklımda olan yazmaya üşendiğim bir şey bu. Bilindiği üzere şu anda 2 veya daha çok meyve kullanan tek kişi Karasakal. Bununda açıklaması, "onun vücudu normal değil" şeklinde yapılmıştı.

Luffy reisinde lastik olduğunu düşünürsek vücudu 2. şeytan meyvesinden patlamaz gibi geliyor bana. 2. Meyveyi yiyebilir fakat luffy e ben logia türü bir şeyi yakıştıramıyorum, bunun yerine zoan yiyip hayvani gücünü daha fazla da arttırabilir gibi geliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Başka bir forumdan buldum güzel bir teori diye sizle paylaşayım dedim yorumlarınızı bekliyorum...uzunca bir süredir aklımda olan yazmaya üşendiğim bir şey bu. Bilindiği üzere şu anda 2 veya daha çok m

Yav arkadaş, teori söyleyeceksiniz araştırarak söyleyiniz; Patlama olayı içten dışa bir patlama değil, şeytanların dövüşüp sizi öldürerek patlamanıza sebebiyet veriyor. Yani ölüyorsun. Bbnin 2. meyve

Sadece beğendiğim için paylaştım amma tepki verdiniz öyle :D

Yav arkadaş, teori söyleyeceksiniz araştırarak söyleyiniz;

Patlama olayı içten dışa bir patlama değil, şeytanların dövüşüp sizi öldürerek patlamanıza sebebiyet veriyor. Yani ölüyorsun. Bbnin 2. meyveyi yemesinin nedeni hakında internete analizleri okuyabilirsiniz....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk bakışta "oha lan neden olmasın :o" dedirtiyor da çok az düşününce mantıksız olduğu anlaşılıyor :D

Karasakal'ın 2 meyveye sahip olmasının nedeni kendi meyvesi. Beyazsakalın gücünü emdi yani tamamen adam öldükten sonra. yoksa öyle Beyazsakal ölür ölmez yere meyvesi düştü de Karasakal onu yedi gibi bi durum yok.

ki Luffy'nin vücudu lastik ama mesela Smoker'ın vücudu da duman dersek logia tipi meyve sahipleri de anormal vücuda sahip diyip onlar niye 2 meyve yemiyor sonucuna ulaşırız.

sonuç: yok bu iş yürümez :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kara Sakılın olayı büyük ihtimal şu: karanlık meyve herşeyi içine çeken bir güç,ozaman onun şeytanını karadelik, digerlerinide dünya v.b gezegenler olarak düşünün bu durumda onları içine çekerek onlardan faydalanıp daha güçlü olmasını saglayabilir.Bana ilk gördügümden bere mantıklı gelen bi tez bu büyük ihtimalde olay budur... ama işin içine meyve yetenegini nasıl almaya gelince saçma tarzda(zaten açıklanıncada saçma olucak :rolleyes: ) fikirlerim var mesela elini içine sokup şeytanı kara delige atıp vücüda hiç el sürmemek gibi... Her neyse benim tezlerim bunlar okuduysanız ve beyendiyseniz ne mutlu bana karşı tezlerinizi veya görüşlerinizide yazıp burayı bir tez yıgını yapabiliriz. B) :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ama benim bildiğim karasakal sadece 2 değil beyaz sakalın gücünü alıp dört kıralın arasına girdimi yeni dünyadaki bütün güçlü şeytan meyvesi yeteneklerinin peşine düştüğü söyleniyor ve animede dikkatimi çeken karasakal bütün planları için yami yami no meyvesini bekliyor pek bir araştırma yapmasamda diğer meyvelerin gücünü kendine alma olayı yami yami no meyvesinin güçlerinden biri bence luffy 2 meyve gücünü almaz . ama tabi bu benim düşüncem sadece yanlışım varsa düzeltin :D

birde beyaz sakalın gücünü alırken üstünü örtmüşlerdi ya kimse görmesin yada karanlık olsun di örttüler diye düşünüyorum kimse görmesin diye örttülerse kesin başka larınında yapabildiği bir olay karanlık olsun diye ise yami yami no meyvesi ile alakalı

bide sadece meyve gücüne odaklanmayın ben yeni bir güç çıkıcağına inanıyorum hani avatarın son bölümlerinde düşmenın bükme gücünü alma tarzı bir güç çıktı flan o tarz yeni bir güç OP de de çıkabilir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kara Sakılın olayı büyük ihtimal şu: karanlık meyve herşeyi içine çeken bir güç,ozaman onun şeytanını karadelik, digerlerinide dünya v.b gezegenler olarak düşünün bu durumda onları içine çekerek onlardan faydalanıp daha güçlü olmasını saglayabilir.Bana ilk gördügümden bere mantıklı gelen bi tez bu büyük ihtimalde olay budur... ama işin içine meyve yetenegini nasıl almaya gelince saçma tarzda(zaten açıklanıncada saçma olucak :rolleyes: ) fikirlerim var mesela elini içine sokup şeytanı kara delige atıp vücüda hiç el sürmemek gibi... Her neyse benim tezlerim bunlar okuduysanız ve beyendiyseniz ne mutlu bana karşı tezlerinizi veya görüşlerinizide yazıp burayı bir tez yıgını yapabiliriz. B) :P

abi beyendiyseniz nedir ya sizin gibi yazanlar yüzünden konuşmam değişti yemin ediyorum bildiğim türkçeyide unutcam beğendiniz o beğendiniz konuşmayıdamı bilmiyonuz ya :D face olsun chat olsun ğ yi y ye döndürüyolar hepside çocuk :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Analizi varken niye düşünüyorsunuz anlamıyorum ki;

http://www.mangaturk.com/forum/one-piece-genel/marshall-d-teach-nasil-2-meyve-yiyebildi-analizi-t6746.html

BBnin meyveyi nasıl aldığı bilinmiyor, büyük ihtimal meyve gücüyle aldı ama yemesini sağlayan başka bir gizem var. Teachin normal bir vücuda sahip olmadığı ve tek kişi değil de birden fazla kişi olduğu söyleniyor seri de. Luffynin o değil onlar demesi, hepinizin bildiği gibi teachin vücudu normal değil demesi veasyre vesayre

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto olsa o şeytanları evcilleştirir, barıştırır, mutlu mutlu yaşatır içinde, bütün meyveleri de yerdi. Ama Luffy şeytanla şeytan olup kavgaya dahil olur :) Bu arada Oda Ace'in meyvesi ve vegapunk ın yapay meyveleri gibi olaylarda böyle bir mesaj verdi gibi. Luffy savaş sırasında mera mera no mi yi korumak için yiyebilir. Sonra acı içinde kıvranırken devrim ordusu yardıma gelir falan, orada bir vega ile karşılaşırız gibi geliyor. Bu arada teorilerimi okumayın, hep tutuyor heyecanı kalmıyor :D B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.