Jump to content

Luffy'nin İkinci Meyvesi(Teori)

Oduncunun Çırağı

Önerilen İletiler

• 9 ay sonra...
  • Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Başka bir forumdan buldum güzel bir teori diye sizle paylaşayım dedim yorumlarınızı bekliyorum...uzunca bir süredir aklımda olan yazmaya üşendiğim bir şey bu. Bilindiği üzere şu anda 2 veya daha çok m

Yav arkadaş, teori söyleyeceksiniz araştırarak söyleyiniz; Patlama olayı içten dışa bir patlama değil, şeytanların dövüşüp sizi öldürerek patlamanıza sebebiyet veriyor. Yani ölüyorsun. Bbnin 2. meyve

Sadece beğendiğim için paylaştım amma tepki verdiniz öyle :D

Bana kalırsa karasakalın gücünü biraz düşünmemiz gerekiyor... Açıklamalara göre şeytan mevyecesini kullanan kişilerin ölümleri anında içinden meyvenin özütü çıkıp en yakın meyveye ulaşıyor. karasakalın saklı gücü o özütü karaboşluğunda hapsedip kullanmaya yarıyor olabilir. mesela herseyi o boşkuğa çekip daha sonra bıraktığını gördükten sonra bu gücün icinde  daha fazla tutabileceği anlamına gelmez mi. Düşünsenize 2. meyveyi yiyenler bunu kaldıramıyorlar ve ölüyorlar fakat sonsuz kara bir boşluk . içine ne çekerse çeksin doymayan bir şey. neden birden fazla meyvenin gücünü kendine çekemesin. 

724 bölümde doffy bize bir ipucu bile veriyor aslında. Kullanıcısı meyvenin özelliklerinin herşekilde faydalanması gerekir diyor ve iç organlarını tamir ediyordu... Güçler ve yetenekleri... bu da aklımıza ikinci soruyu getiriyor. Karasakal gücünü kendisi seçen bir korsan meyvesinin gücünü cok iyi bilen birisi nasıl bilebiler bu kadar bilgiyi . Kullanıcılar cok önemli her meyve başka bir kullanıcıdan geliyor

Korsanlar kralı hangi meyve kullanıcısı idi acaba. Merak uyandıran bir soru

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...

Şöylede bir şey var karqsalın herkez 3 meyve yediğini söylüyor ama kqrasqkal 3 meyve yedi :::::    İlk meyvesi 3 basli bi iblise benzer meyve idi o yüzden 2 meyve daha yiyebildi.          1: karanlık meyvesi  2:deprem.   3:   üç başlı iblis meyvesi.   Kanıtı ise shanks'ın gözündeki yara o iblise donusunce o 3 buyuk izi bırakti o iblise de kısa sürede dönüşebiliyor.       Sizede mantıklı gelebilir    

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Ben bu olay hakkın da şu şekilde düşünüyorum. Big mam aslında Ruh veren bi meyve yememiş mi cansız nesnelere ruh veriyor. Buluta belki ruh verip şimşek çaktırabiliyor ama yapay güneşi nasıl yaptığı hala tartışabilinir bi konu . Fakat bu big mam tek gücü olmadığı bariz ortada... Karasakalın şeytani meyve gücü birseyleri icine cekip geri bırakmak olmadığını anlamıs olmamız lazım. Bu meyve için müreddebatı bırakmış karasakal. Muhtemelen Korsanlar kralının meyvesi diye düsünüyorum. Luffy nasıl hakisi ile 4. dönüsümünde hakinin hem yumusak hemde celik kadar sert olduğunu meyvesi ile birleştirince gördük. Karasakalda hakisi ve meyvesinin gücü sadece nesneyi değil meyvelerin güclerini de içine cekip saldığını görmemek elde değil. Kısacası karasakal karadelik sayesinde icine cektiği seyleri tekrar tekrar kullanabiliyor. buda onu sonsuz bir sekilde bir cok meyveyide cekebileceğini gösterir. 

Bir teorimde şeytani meyve kullanıcılarına bunca zaman dünya hükümeti yalan söyleyerek 2. meyveyi yememeleri adına bir yalan atıp patlayacaklarını söylemeleri olabilir. karasakda bunu perde önüne getirmeksizin işin içine heyecan sürüklemek adına beyazsakalın üstüne perde atıp 2. meyveyi yemesidir. Fakat bölümün baslarında sunun konusulduğunu hatırlıyorum. biri öldüğünde meyve başka yerde tekrar hayat buluyordu. bu da 2. teorimi biraz zayıflatıyor. Ice alev meyvesinin filamingo tarafından bulunması gibi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.