Jump to content

Shingeki No Kyojin Full OST + [HQ] + Tek Link ve Parça Linkleri

Recommended Posts

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Kapaktaki Lyrics'ler :

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Merhaba arkadaşlar :D Bugün Shingeki No Kyojin'in Full Ost'sinin çıktığını gördüm ve hemen çöktüm. İndirmenin çok yavaş olmasına rağmen en sonunda bitti... Bende "Ben zar zor indirdim bari forum üyeleri hızlı indirsin" dedim.

Ost'deki tüm parçaları FULL HQ olarak mp3'e çevirdim ve önünüze hem parça parça, hemde tek link olarak koydum :D İsterseniz sadece istediğiniz parçaları isterseniz full ost'yi indirebilirsiniz...

Ost'nin bestekarı Hiroyuki Sawano'yu, Guilty Crown ve Ao No Exorcist'ten tanırsınız belki, zaten tanımasanız bile nasıl bir OST hazırladığını biliyorsunuzdur ^.^ Bence diğer iki serideki gibi bu seride de yeteneğini konuşturmuş ve harika bir OST hazırlamış...

Neyse uzun lafın kısası, işte linkler :D

Öncelikle Full Ost Tek Link :

http://www.mediafire...naqgn38xxk2u127

Parça Parça [Müziği indirmeden Önce Dinleyebilirsiniz :D Mediafire Buna İzin Veriyor ^.^] Klasör Linki :

http://www.mediafire.com/folder/80zds6aa6idee/Shingeki_No_Kyojin

Parça Listesi :

01 - Attack ON Titan

02 - The Reluctant Heroes

03 - Eye-Water

04 - Rittai Kidou

05 - Counter Attack-Mankind

06 - Army Go

07 - Vogel im Kafig

08 - DOA

09 - Kyojin Shinkou

10 - E.M.A

11 - Megata Kyojin Kuchiku

12 - Bauklotze

13 - 2 chi Jou

14 - XL-TT

15 - Call your name

16 - Omake-Pfadlib

Benim favorilerim Attack ON Titan ve The Reluctant Heroes :D Beğendiyseniz bir yorum yeterlidir ^.^ [ben yorum psikopatıyım çaktırmayın :ph34r:]

• 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Lenka
      Diamond no ace serisini bir çok izleyici tarafından sevildiğini düşünüyorum. Hem bir spor animesi olarak hem de konu ve olay olarak. Ama birçok anime de yaşanan sıkıntılar bu seriye de vurdu gibi...
      Bölümlerin geç gelmesi gibi ya da bir açıklamada bulunulmaması gibi (ben görmemiş de olabilirim)
      Bu yüzdende  bir çok kişi seri altına yorum bırakıyor belki görürler ve en azından bir cevap alırız diye...

Bir seri bir fansub tarafından alındığı zaman sadece o fansubın çevirdiğini biliyoruz. Başka fansub ekipleri boşta olsalar bile o seriye bölüm veremiyorlar. Bölüm vermeleri için ilk bölümden beri  vermeleri gerektiğini de biliyoruz ve doğru olanda bu ama yine de böyle sevilen bir serinin bu şekilde yarım kalması üzücü...
      Tabiiki de tamamlanacak er yada geç ama en azından fansub tarafından bir açıklama yapılsaydı çok memnun kalırdık.(en azından kendi adıma memnun kalırdım)
      Ve tabiki de bu bölümleri çevirenlerde bir insan ve onlarında kendi hayatları var ha deyince bölüm de yükleyemiyorlar biliyorum ama en azından ufak bir açıklama yazısı çok da zor olmayacağını düşünüyorum.
      Umarım ufak sitemimi mazur görürsünüz :)
      Ve şimdiye kadar verdiğiniz bölümler için de gerçekten teşekkürler...

• By aTiko
      Tüm ost'lere buradan ulaşabilirsiniz İYİ DİNLEMELER
      [Videolar bana aittir]

• By aTiko
      [Videolar bana aittir]

• By aTiko
      [Videolar bana aittir]

• By aTiko
      [Videolar bana aittir]
      DİĞER OST'LERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN:
      Shokugeki no Souma: San no Sara (3.SEZON) OST KONUSU: 
      3-Gatsu no Lion 2.SEZON TÜM OST'LER:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.