Jump to content

Kenshin'e Yeni Filmler Yolda


masque
 Share

Recommended Posts

Kenshin live actionları devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl 25 Ağustos’ta Japonya’da gösterime giren ve beğeni kazanan Rurouni Kenshin filminin devamının geleceği beklenen bir şeydi. Shonen Jump ise Kenshin’in üçleme olacağını duyurdu. Yani bir değil, iki film daha gelecek ve filmler sevilen hikaye bölümü Kyoto Arc’a göre uyarlanacak.

Resmi ekleyen

ilk filmde Kenshin rolünü üstlenen Takeru Satoh’u yeniden başrolde göreceğimiz bir sonraki Kenshin filmi seneye yaz döneminde gösterime girecek.

ilk filmi nasıl bulmuştunuz?

KAYNAK : http://www.animefantastica.com/kenshine-yeni-filmler-yolda/

Link to post
Share on other sites

Tamam anladık da dizisi ,filmi animenin tadını vermiyor. -_- ..Başka animelerden de bu izlenimi edindim <_< ..Gerçi zevk meselesi de ben pek hoşlanmıyorum. :rolleyes: ..Paylaşım için arigatou. :)

Link to post
Share on other sites

Filmi izlemek isteyen arkadaşlar Rurouni Kenshin Live Action TR altyazı diye google a yazarlarsa en az 30 sonuç bulurlar!

Filmi izledim sadece şunu söylemek istiyorum Animeyi izleyen arkadaşların kafaları çok karışacaktır! neden derseniz karakterler ve konular iç içe girmiş bu nedenle beyenmedim daha fazla yazıp spoiler a dönmesin olay, izlemek isteyen arkadaşlar izleyebilirler ancak hayal kırıklığı yaşayanlarda olacaktır!

Link to post
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.