Jump to content

Animelerin nefret ettiğiniz ve sevdiğiniz yönleri

POET

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sevdiğiniz diye düzeltirsen iyi olur. Nefret ettiğim yönleri; Bazı seriler de yüzünün yarısı kadar göz var uzak dursun benden. Birde harem türünde oğlanın ıqsünün 80nin altında olmasını da hiç sevm

Bende direk sevmediğim yönlerini anlatayım. Savaştan önce milleti konuşmayla boğmalarına sinir oluyorum.Hele hele o konuşmalardan sonra 5 dk.lık bir battle koyunca mesela, ana karakteri kendi ellerim

2 animecik mi :o doğaldır o zaman dost

• Forum Admin

1) Abiye düşkünlük, abinin kız kardeşini kahramanca korumaya çalışması falan filan.. Hatta bazı animelerde kızın abisine aşık olması... Bu ne salaklıktır arkadaş...

2) Harem animeler... Haremden kastım şu: Aynı anda 5 kızın aynı erkeğe aşık olması... Dünyada sanki başka erkek yokmuş gibi...

3) Mangaka çok güçlü ve kaliteli bir kötü karakter çizer... Hani baş rol illa onu yenecek ya.. Hiç yoktan olmayacak bir son dakika gücü ile o harika karakteri harcayıvermesi... Buna örnek vermeme gerek yok galiba ilk akla gelen Bleach....

4) Dehşet manyak süper konusu olan animelerin baş rollerinin çocuk olması... Örnek : Mirai Nikki, Deadman Wonderland...

5) Tsundere olayına ayrıca sinir oluyorum.. Seviyorsan neden saklıyorsun arkadaş... Güzel davranışı asıl hak eden kişi sevdiğin insandır.. :)

6) Doldurma bölümler -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2) Harem animeler... Haremden kastım şu: Aynı anda 5 kızın aynı erkeğe aşık olması... Dünyada sanki başka erkek yokmuş gibi...

Hah bunun bir üst versiyonunu ben söyleyecektim:

7 ERKEĞİN 1 KIZA AŞIK OLMASI

Abi kızlar için harem animesi yapmayın. Ben kafayı sıyırıyorum berbat aptalca bir şey oluyor. Kızıl zaafımdan afişte görünce izliyorum ama çok saçma oluyor. Dayanamıyorum. Başladığım şeyi bitirme huyumdan bırakamıyorum da... Hadi erkekler için yapınca fanservice'i bayıyorsunuz kızın ayağı takılıp düşse hava sürtünmesinden kıyafetleri yırtılıyor neredeyse de bunlar da öyle bir şey de yok.

Öğrendim ki izleyen hanımkızlarımız baş karakterin yerine kendini koymak suretiyle fangirling yapıyorlarmış. Ben de o fonksiyon eksik benim baş karakteri çiğ çiğ yiyesim, dozerle ezesim, derisini yüzüp tuzlu sulara atasım geliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hah bunun bir üst versiyonunu ben söyleyecektim:

7 ERKEĞİN 1 KIZA AŞIK OLMASI

Abi kızlar için harem animesi yapmayın. Ben kafayı sıyırıyorum berbat aptalca bir şey oluyor. Kızıl zaafımdan afişte görünce izliyorum ama çok saçma oluyor. Dayanamıyorum. Başladığım şeyi bitirme huyumdan bırakamıyorum da... Hadi erkekler için yapınca fanservice'i bayıyorsunuz kızın ayağı takılıp düşse hava sürtünmesinden kıyafetleri yırtılıyor neredeyse de bunlar da öyle bir şey de yok.

Öğrendim ki izleyen hanımkızlarımız baş karakterin yerine kendini koymak suretiyle fangirling yapıyorlarmış. Ben de o fonksiyon eksik benim baş karakteri çiğ çiğ yiyesim, dozerle ezesim, derisini yüzüp tuzlu sulara atasım geliyor.

Benim için o önemli değil, tamam zevk verir de. Benim derdim o kızların baktığı erkeğin sulu beyin olması. Kızlar onu sevdiğini o kadar beli edyor ki, ama erkek mal gibi bakıyor. Erkek anlasa anlama kalmaz tabi de, normal zekaya sahip birinin bu kadar sulu olacağını düşünmüyorum...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevmediklerim

1)Filler

2)Manga devam ederken animenin yarım kalması.

3)Animenin o güzelim mangasına uygun gitmemesi.

4)Savaş esnasında çok konuşulması. "öldür şunu artık" diye bağırasım geliyor yani.

5)Baş karakterin kim var kim yok ezip geçmesi, iyi karakterlerden nerdeyse kimsenin ölmemesi. Azcık ekşın kat arkadaş nasıl olsa yenicek diye izlemeyi bırakıcam yakında.

6)Olağanüstü güçlerin aslında olmaması gereken bi animede bir karakterin manyak manyak özellikleri olması. (Shoujo animeler buna dahil değil onlarda şirin duruyor dskjfshadk)

Sevdiklerim

Diğerleri dajghsadgl :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1) Abiye düşkünlük, abinin kız kardeşini kahramanca korumaya çalışması falan filan.. Hatta bazı animelerde kızın abisine aşık olması... Bu ne salaklıktır arkadaş...

ne?!?! yapma ya, üzüldüm şimdi. :mellow: benim en sevdiğim türlerden hatta türdür diyebilirim.ilk başlarda ben de soğuktum ama izledikçe ve okudukça çok güzel gelmeye başladı. :rolleyes: neyse zevk meselesi :unsure:

filler

flashback--- daha 5 dk önce olmuş sahnenin flashbacki mi olur ya? naruto baydırmıştı beni <_<

ziyan olan karakterler--- kakashi, light vs

gereksiz yere bölümün doldurulması --- uzatılan diyaloglar, bakışmalar, anlamsız olaylar.

harem türü --- bu türe ait anime ve mangalardan kesinlikle kaçıyorum.herkesin belittiği gibi bir ton kızın bir erkeğe ya da bir ton erkeğin bir kıza aşık olması insanın sinirini bozmakla beraber, gerçekçiliği de zedeliyor.

bölüm sayısı--- uzun sürmesi gereken bir animenin yalnızca 1-2 bölüm ova ile kalması. nana to kaoru, nozoki ana vs

uç karakterler --- aşırı salak, bebeksi karakterleri hiç sevmiyorum.15-18 yaşına gelmiş 9 yaşında gibi duran erkekleri özellikle.

seslendirme --- büyük ihtimalle narutoyu seslendirenin bayan olduğunu öğrendikten sonra edindiğim bir şey.erkek karakterleri erkek seslendirsin lütfen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.