Jump to content

Ergo Proxy

Morgion

Önerilen İletiler

Benim için pek sorun olmuyor. Kısa kesinlikle eğleneceğin anime istiyorsan K-ON! izle uzun uzun gülmek istiyorsan Beelzebub izle :D

Beelzebubu okuyalı izleyeli yıl olacak...

Sorun olduğundan değil hacı, hepsini ferah kafayla başlamak için en iyi yol bu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İyi hatırlatınız bende ne yapacaktım diyorum açıyorum fcyi bekleyin....

Aslında haklısın ferah kafayla başlamak çok iyi oluyor (: Hele ki Ergo proxy gibi seriler için. :lol:

Gün doğumunu ve kuş seslerini özlemişim. Ergo proxy sağ olsun sabahladım, şimdi k-onu yükledim bir şeyler atıştırayım yatayım sonra...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkesin önerisine bakarak steins;gate izlemeye başladım, matrixte sevdiğime göre bunu da listeye alıyorum yakında izlerim o zaman. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkesin önerisine bakarak steins;gate izlemeye başladım, matrixte sevdiğime göre bunu da listeye alıyorum yakında izlerim o zaman. :D

Steins gate bitir, sonra buna başla.(steins gate mutlu sona sahip, komedi zaten öyle fazla kafa bulandırmaz, bulandırıyor ama açıklamaları var.) Ergo proxy kapalı bir senaryoya sahip, izleyici dostu değil anlarsın ya da kapat izleme diyor kısacası :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Steins gate bitir, sonra buna başla.(steins gate mutlu sona sahip, komedi zaten öyle fazla kafa bulandırmaz, bulandırıyor ama açıklamaları var.) Ergo proxy kapalı bir senaryoya sahip, izleyici dostu değil anlarsın ya da kapat izleme diyor kısacası :lol:

Aklımı yormam gerek evde otura otura vücudum çalışmıyor bari beynimi çalıştırayım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nasıl desem hacı steins gate normal animelere göre yoruyor beyini tabi ama ergo proxy aşmış bu konu da.... :lol:

Haklısın, steins;gateyi çözmek için biraz kafa yormak yetiyor karışık bir şey görmedim ben. Ergo proxy'e kafa yormak yetmiyor :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tarzım olmamasına rağmen öneri üstüne izlediğim bir animeydi izlenmeye değer ama senin aksine öyle herkesin anlayacağını da sanmıyorum açıkçası.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tarzım olmamasına rağmen öneri üstüne izlediğim bir animeydi izlenmeye değer ama senin aksine öyle herkesin anlayacağını da sanmıyorum açıkçası.

Herkesin anlamasından daha çok herkesin sevebileceği bir şey koymuşlar. Dram, romantizm, aksiyon, gizem.....

Yani usta elinden çıkmış benim gözüm de. Herkes izlemeli ama herkes anlamamalı.Açıkçası anlaşılacak öyle bir şey yok, herkesin anlıyacağı şey farklı. Beyni yoruyor bunun nedeni olayı anlamak için konsantreni bozmadan izliyorsun. Ama bunu millet bir şey yakalamalıyım, konuyu kendim çözmeliyim olarak algıladığından erorr veriyor. Animenin bir kışı var o akışı bilmen lazım. Matrix gibi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.