Jump to content

Free!

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hikaye her zaman suya dalmayı ve içinde yüzmeyi sevmiş bir çocuk olan Haruka Nanase’nin etrafında döner. İlkokuldan mezun olmadan önce, o yüzme kulübünün diğer üyeleri Makoto Tachibana, Nagisa Hazuki

Şunu görünce içim acıdı. Bir kere daha dergiyi düşündüm. Hay lanet. Fiber Ekip'tekiler bu konuyu gördüklerinde ilgilenecektir.

Heee bi an o yazını izlicem diye okudum da kanka pardon :DŞu moddasın sandım :P

Bizim uzun zamandır çıkmasını beklediğimiz dergideki gelecek animeleri tanıttığımız bölümdeydi. Hatta kapak fotoğrafımızdı bu anime. Anime çıktı bizim dergi çıkmadı asdgvashd. Kötü anlamda dersek evet kötü anlamda ama durumun sizinle alakası yok yanlış anlaşılmasın. :D Çeviride kolay gelsin size. O kadar yakışıklı çocuk var ki izleyeceğimden emin olabilirsiniz. :ph34r:

hıı-hıh :mellow:

tanıtımımda yanlışlık yokmuş... :mellow: tamamen doğruymuş :mellow: tamamen doğru bilgilere sahipmişim :mellow: bu harika !! :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Belgeseli 12den sonra izle, ecchiyi aratmıyor ama insan yok :(

babam teledünya paketimi aldı belgeseleri de izleyemiyorum eskisi gibi, ecchi olarak 2-3 tane seri sevmişimdir, onlarda da pek ecchi yok zaten. Kafamdan büyük memeyi sevmiyorum pek....

kafandan büyük göğsü kim sever riasın ki bile o kadar dil :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

kafandan büyük göğsü kim sever riasın ki bile o kadar dil :D

Rias sonra HOTD deki Saeko sonra Code Geass C.C

Şimdi bunlar ne alaka diceksiniz de erkeklerin bayılıp benim sevmediğim kadın karakterler... Ne iticiler ıyyykkk :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rias sonra HOTD deki Saeko sonra Code Geass C.C

Şimdi bunlar ne alaka diceksiniz de erkeklerin bayılıp benim sevmediğim kadın karakterler... Ne iticiler ıyyykkk :mellow:

Şimdi sen benim biricik Rias'ımla, Saeko'mla, C.C'ime nasıl laf edersin bakiyim :angry:. Ben sizin baklavalara laf ediyommu leynnnn :P

Ehem.... efenim bu anime benimde ilgimi çekti. Şahsen sporlar arasında en sevdiğim yüzme olduğu için animeyi bende izleyeceğim.(Bu arada çaktırmayın bir ecchi üyesi olarakta güzel yeni güzel kızlarda görmek istiyorum :ph34r: :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi sen benim biricik Rias'ımla, Saeko'mla, C.C'ime nasıl laf edersin bakiyim :angry:. Ben sizin baklavalara laf ediyommu leynnnn :P

Ehem.... efenim bu anime benimde ilgimi çekti. Şahsen sporlar arasında en sevdiğim yüzme olduğu için animeyi bende izleyeceğim.(Bu arada çaktırmayın bir ecchi üyesi olarakta güzel yeni güzel kızlarda görmek istiyorum :ph34r: :D )

O zaman yanlış adrestesin, hiç kız yok :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.