Jump to content

Free!

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Hikaye her zaman suya dalmayı ve içinde yüzmeyi sevmiş bir çocuk olan Haruka Nanase’nin etrafında döner. İlkokuldan mezun olmadan önce, o yüzme kulübünün diğer üyeleri Makoto Tachibana, Nagisa Hazuki ve Rin Matsuoka ile birlikte bir yüzme turnuvasına katılmıştır. Zafer elde ettikten sonra, çocukların her biri kendi yollarına gitmiştir.

Zaman geçmiştir, olaysız lise hayatlarının ortasında Rin ortaya çıkar ve Haruka’ya bir maç için meydan okur, Haruka ona ezici gücünü gösterir. Böyle sona ermesini istemeyen, Haruka bir kez daha Makoto ile Nagisa’yı bir araya toplar ve Rei Ryugazaki adlı yeni üyeyi ikna edip Rin’i yenmek amacıyla Iwatobi Lise Yüzme Kulübünü oluşturur.

Bölüm 1 Altyazı : http://www.dosya.tc/server12/tckSPt/Free_1Turkanime.rar.html Buyrun :3

Bölüm 2 : Çeviriliyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hikaye her zaman suya dalmayı ve içinde yüzmeyi sevmiş bir çocuk olan Haruka Nanase’nin etrafında döner. İlkokuldan mezun olmadan önce, o yüzme kulübünün diğer üyeleri Makoto Tachibana, Nagisa Hazuki

Şunu görünce içim acıdı. Bir kere daha dergiyi düşündüm. Hay lanet. Fiber Ekip'tekiler bu konuyu gördüklerinde ilgilenecektir.

Heee bi an o yazını izlicem diye okudum da kanka pardon :DŞu moddasın sandım :P

Kötü anlamdamı söylediniz sayın admin?

Bizim uzun zamandır çıkmasını beklediğimiz dergideki gelecek animeleri tanıttığımız bölümdeydi. Hatta kapak fotoğrafımızdı bu anime. Anime çıktı bizim dergi çıkmadı asdgvashd. Kötü anlamda dersek evet kötü anlamda ama durumun sizinle alakası yok yanlış anlaşılmasın. :D Çeviride kolay gelsin size. O kadar yakışıklı çocuk var ki izleyeceğimden emin olabilirsiniz. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bizim uzun zamandır çıkmasını beklediğimiz dergideki gelecek animeleri tanıttığımız bölümdeydi. Hatta kapak fotoğrafımızdı bu anime. Anime çıktı bizim dergi çıkmadı asdgvashd. Kötü anlamda dersek evet kötü anlamda ama durumun sizinle alakası yok yanlış anlaşılmasın. :D Çeviride kolay gelsin size. O kadar yakışıklı çocuk var ki izleyeceğimden emin olabilirsiniz. :ph34r:

sapık <_<
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nedense boşa gitti gibi hissediyorum herşey :unsure:

PS: Çeviren ve çalışmada katkısı olan arkadaşlarada başarılar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.