Jump to content

Free!

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hikaye her zaman suya dalmayı ve içinde yüzmeyi sevmiş bir çocuk olan Haruka Nanase’nin etrafında döner. İlkokuldan mezun olmadan önce, o yüzme kulübünün diğer üyeleri Makoto Tachibana, Nagisa Hazuki

Şunu görünce içim acıdı. Bir kere daha dergiyi düşündüm. Hay lanet. Fiber Ekip'tekiler bu konuyu gördüklerinde ilgilenecektir.

Heee bi an o yazını izlicem diye okudum da kanka pardon :DŞu moddasın sandım :P

• Forum Admin

Bizim uzun zamandır çıkmasını beklediğimiz dergideki gelecek animeleri tanıttığımız bölümdeydi. Hatta kapak fotoğrafımızdı bu anime. Anime çıktı bizim dergi çıkmadı asdgvashd. Kötü anlamda dersek evet kötü anlamda ama durumun sizinle alakası yok yanlış anlaşılmasın. :D Çeviride kolay gelsin size. O kadar yakışıklı çocuk var ki izleyeceğimden emin olabilirsiniz. :ph34r:

Vaaay bu anime Ezgi'yi Kore dizilerinden ayırıp animelere çekti ben de izlerim o izliyorsa :D

Yoksa yakışıklı erkekler için değil canım :P :D O değil de ben bu animenin bitmesini beklemeden başlayacam galiba :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vaaay bu anime Ezgi'yi Kore dizilerinden ayırıp animelere çekti ben de izlerim o izliyorsa :D

Yoksa yakışıklı erkekler için değil canım :P :D O değil de ben bu animenin bitmesini beklemeden başlayacam galiba :D :D

sapıklık böyle bişey bekletmiyo bile :P pek spor animelerine ilgi duymam ama izlerim heralde :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne alaka sapıklıkla :D Ecchi izleyen erkekler bir kere hiç konuşmasın :D

Frezing var bir türlü kaldıramadım onu kahrolsun sütyenler pofulara özgürlük sloganlıları bir erkek olsam da sevmiyoum(dermişim) :rolleyes:

Bazı animelerde fangirlere çalışsın hakınızdır admin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.