Jump to content

Pokemon XY Tv Serisi Duyuruldu

torotoro
 Share

Recommended Posts

Benim doğduğum sene Pokemon başladı ben koca adam oldum şu Ash (ya da Satoshi) bir büyümedi :D Zaten tam doğum günüme koymuşlar 6.neslin başlangıcını iğrendim :P 5.nesle kadar iyi idi 5. ve 6. fena bozdu

ah ah bu pokemonuda animeden pek sayamıyorum artık çok cocuklaştırdılar farkeden varmı bilmiyom ama ash (satoshi) büyümüyo küçülüyor bence pokemon animelikten çizgi flimliğe düşüyor hem en sinir olduğumda durmadan yeni karakterler ash,misty,brock takımı iyiydi sonra may geldi misty gitti okey daw na da tmm ama bu son seride bi tane kız var adını unuttum bide brock yerine yeşil saçlı uşak geldi onlarda çok çocuksu bence pokemon eskisi gibi bir heycan uyandırmıyor çok çocuklaştı ash olgunlaşacağına her bir şeye şaşırıyor

ah ah bu pokemonuda animeden pek sayamıyorum artık çok cocuklaştırdılar farkeden varmı bilmiyom ama ash (satoshi) büyümüyo küçülüyor bence pokemon animelikten çizgi flimliğe düşüyor hem en sinir olduğumda durmadan yeni karakterler ash,misty,brock takımı iyiydi sonra may geldi misty gitti okey daw na da tmm ama bu son seride bi tane kız var adını unuttum bide brock yerine yeşil saçlı uşak geldi onlarda çok çocuksu bence pokemon eskisi gibi bir heycan uyandırmıyor çok çocuklaştı ash olgunlaşacağına her bir şeye şaşırıyor

sorma ya...güzel diziyi berbat ettiler...ellerinde ki mazeme o kadar geniş ki süpeer bi anime çıkabilecek türde.işine bilen bi mangakanın eleni verecekler bu seri varya süper olur.illa çoçuk bırakacaklar.bide eski neslin çizgi filmi yeni nesil ne anlayacak pokemondan.srandart bi manga gibi yapsalar ya....ana karakter gelişirken rakipleride gelişsin...

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.