Jump to content

Pokemon XY Tv Serisi Duyuruldu

torotoro

Önerilen İletiler

ateş iyidir :D ben kartlerın tanesini orjinal diye 5-10 liraya sattığımı bilirim :D

Hero destesinin orjinali rahat 250 lira vardır herhalde, orjinal kartları portreliyeceksin insan oynamaya kıyamaz. Deste olarakta korsanı yok ki, kara büyücü çıkıyor ne anladım ben tuzak ve büyü kartı olmayınca hep canavar kartları vardı...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Baştan yayınlasalar keşke. :(

TV Tokyo'nun bugün yaptığı açıklamaya göre Pokemon XY Tv serisi 17 Ekimde Japonya da başlayacak..6.nesil pokemonların boy göstereceği seride yine Baş Kahramanımız Ash ve onun sadık dostu Pikachu...

çocuğu iyi beslemiyolar heralde ne boya gidiyor ne ene gidiyor :D

Hero destesinin orjinali rahat 250 lira vardır herhalde, orjinal kartları portreliyeceksin insan oynamaya kıyamaz. Deste olarakta korsanı yok ki, kara büyücü çıkıyor ne anladım ben tuzak ve büyü kartı olmayınca hep canavar kartları vardı...

dostum sen o kartlardan çok çekmişin... :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dostum sen o kartlardan çok çekmişin... :D

Hepsi başında güzeldi, yeni yeni şeyler geldikçe, cıvıklaştı iyice. Aynı zamanda pokemonda öyle, evrim evrim yeter artık, biz bu kadar evrimleşmedik be ya. Para amaçlı yapılan bir şey olduğundan pek sevgim yok ama o yu gi ohdur, pokemondur bunları oynamaya bayılırdım. Bak sana kıyağım olsun daha çözemedim oyunu ama sana bir yu gi oh oyun vereyim 360mb falan indirmen gerekiyor. Dolu kart var biraz karışık. İstediğin gibi deste yapabilirsin;

http://www.mangaturk.com/forum/oyun/yu-gi-oh-online-oyun-ve-turnuva-t7969.html

Turnuvası vardı hatta, buradan bakabilirsin. Çözersen oyunu beni de çağır, çok zorlandım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepsi başında güzeldi, yeni yeni şeyler geldikçe, cıvıklaştı iyice. Aynı zamanda pokemonda öyle, evrim evrim yeter artık, biz bu kadar evrimleşmedik be ya. Para amaçlı yapılan bir şey olduğundan pek sevgim yok ama o yu gi ohdur, pokemondur bunları oynamaya bayılırdım. Bak sana kıyağım olsun daha çözemedim oyunu ama sana bir yu gi oh oyun vereyim 360mb falan indirmen gerekiyor. Dolu kart var biraz karışık. İstediğin gibi deste yapabilirsin;

http://www.mangaturk...nuva-t7969.html

Turnuvası vardı hatta, buradan bakabilirsin. Çözersen oyunu beni de çağır, çok zorlandım...

İstersen sana güzel bi deste yaparım. Ve isterden dn ye gel güzel oyun.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangası olmayan bir seri, çizimlerine ve olaylara bakarsan zaten cartoona daha çok benzediğini anlarsın. Zamanında bunlar para amaçlı yapılan serilerdi. Digimon oyuncakları çıkar çıkmaz animesi yapıldı. Pokeman oyuncakları satılsın diye seri başlatıldı ve dünyanın her yerinde yayınlatırılmaya çalışıldı. Yu-gi-oh kartları asıl canavar kartları serisinin çakması olduğu halde sırf ilgi çeksin diye animesi yapıldı. Beyblade aynı şekilde. Bunların kaldırdığı para bill gates ile yarışır.

Hele bir yu gi oh orjinal destelerinin fiyatları en aşağı 100 lira desek ve bu kartları alan milyonlarca hatta zamanında üretim yetişmiyordu bunu düşünürsek sen hesapla kazandığı parayı.

Ben bile zamanında mavi beyblade almıştım çok severdim. Sonra yeni yeni atıcılar çıktı sonra beybladein üsütnde ki simgeleri değiştirebiliyorduk. Şu an olsa yine alırım çünkü seviyorum ve çocukluğum onlarla geçti, Birde sahası varı onun arkadaşlarla oynardık. 20 liralık biraz büyük bir sahaydı. Plastikti.

Zamanında mavi ejder kartı çıkarana tapardık, seriler iyice abartılınca yeni yeni şeyler çıkınca mavi ejder çöpe dönüştü resmen. Exodia kartları vardı bende herkesi yeniyordum :lol: Çok saçmaydı bence ilk turdan %70 exodia diziyorduk engelemesi çok zordu...

Pokemon ise taso alırdık hep, herkes pikachu manyağıydı ben ateş tipini severdim hep.

Arkadaşım sanırım yanlış biliyorsun mangası var serinin hatta manganın ana karakterleri oyunlarında ana karakterleri (eger nintendo oyunlarını oynadıysanız bilirsiniz) ve mangası animesi kadar berbat bir yapım değil. Ash gibi bi ana karakterde yok mangada. Ash denilen zibidi anime uyarlamasında oluşmuş bi yan ürün. Niye animeyi mangaya göre yapmadılarsa zamanında? Şimdi çok daha farklı olabilirdi serinin durumu.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Mangasını ya da oyunu animeye uyarlasalar çok daha iyi olurdu. En azından kaliteli birkaç dövüş görürdük (Red vs Gold gibi). Bu arada bu 6. sezon değil 6. generation(region da ayrıca). Gen 6 pokemonları çok iç açıcı değil.(özellikle starterları çok dandik) Pek de çok şey beklemiyor insan!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.