Jump to content

Favori Karakteriniz/Karakterleriniz Sebebi

Kyuseishu

Önerilen İletiler

Tek karakter olmadığına göre yazayım.

One piece

Shank; Yonkou olan bu adam bir çocuk için kolundan vazgeçmiş, serisi içerisinde bu adamdan daha çok saygımı kimse kazanamaz.

Zoro: thriller bark arcta yaptığı fedakarlıktan sonra serisinde shankstan sonra en çok saygı duyduğum kişidir.

Ace; kardeşi için ölümü göze almış bir abi ve başka bir şey dememe gerek yok one piece serisinde en çok saygı duyduğum 3 kişinin 3. olanıdır.

Naruto;

Jiraiya-sensei; Hala asmvleri izlerken hüzünlenirim, bu adam anime dünyasında yeri benim için değişmeyecek tek adamdır.

Minato; En baba karakterdir, kunaisi olayım sağa sola fırlatsın beni.

Madara; yemişim bb sini jbsini en sağlam adamdır, karşısına çıkan kimseyi bir tarafına takmayan o egosu olayım.

İtachi; benim gözümde ace ne ise itachi de odur.

Tengen toppa gurren lagann

Kamina; kendi serisinde bulunan en adam gibi adam.

Berserk

Gatts; kılıcın olayım griffithin neresi olursa olsun sapla dur beni.

Samurai 7

Kambei; seninde kılıcın olayım.

Gantz için aynı düşüncelere sahibiz

http://www.mangaturk.com/forum/mangaturk-ceviri-f122/konsept-berserk-tanitimi-t7792.html#p166934

Şunu oku hala gülüyorum :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1- Kurosaki İchigo - - - Güçlü ve Karizmatik.... :hell-yes-onion-head-emoticon: 2- Saitama Reis - - - Çok matrak....  :embarrassed4-onion-head-emotico

elbette Obito Uchiha     Naruto evreninde en sevdiğim karakterdi Obito. çünkü tüm saflığına, iyi niyetine, yaşlılara yardım etmesinden dolayı antremanlarına gecikmesine, asla geçemeyece

Obito Uchiha Kara Sevdaya Tutundu Adam

Posted Images

• 2 sene sonra...
  • 1 ay sonra...

Madara Uchiha ~ Naruto Shippuden 

5e5906d3d0ea6656037f74f5f4fca5aa.gif

Çünkü...Aşık olduğum karakter -.- 

Ama neden aşık oldum ? --.-

Öhöm ... ~ Hafif Spoiler içerio olabülü ~

Bir insan nası bu kadar karizmatik olabülü ? -.- ... Zaten kötü karakterlere bi ilgim vardı Cry ... Ayrıca geçmişin de çok iyi bir insan . O kadar iyi ve sevecendi ki odun uchiha alemiyeti cemiyeti değerini bilmedi ... Çok acılar çekti ama yine de dayandı ... Son bi şans daha verdi Hashiramaya ... Ama bu sefer Tobirama yarasına tuz bastı ... Oysaki çok sempatik biriydi bu kısma kadar . Kardeşini o kadar çok seviyordu ki sırf kardeşi için bütün Shinobi dünyasını karşısına aldı ... Korumak istediği clanı bile dışladı Madarayı ... Ama Madara çok zeki olduğu için hemen bir plan yaptı ... Ayrıca Madara çok güçlü ... Naruto aleminde ki ve bir çok Anime karakterlerine bin basacak derece de güçlü ... Seriyi düzgün izleyen bilir yenilme sebebini ... Bu zamana kadar hep arkadan vuruldu Madara ... Tek zayıf noktası da orası zaten . Onun haricin de çok yakışıklı *-* yiriw :3

Özetle ... Güçlü ... Zeki ... Sempatik ... Yakışıklı ve Karizmatik *^* 

Ayrıca çokta cooldur kendisi -.---

Ben anlatamadım . Anlatamam ... Benim için daha daha fazlası ... En kaliteli kişiliğe sahip kendisi  :bled1-onion-head-emoticon:

Gözümde ki yeri hiç bir zaman düşmicek ... Ailemden bile daha değerli benim için ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.