Jump to content

Favori Karakteriniz/Karakterleriniz Sebebi

Kyuseishu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1- Kurosaki İchigo - - - Güçlü ve Karizmatik.... :hell-yes-onion-head-emoticon: 2- Saitama Reis - - - Çok matrak....  :embarrassed4-onion-head-emotico

elbette Obito Uchiha     Naruto evreninde en sevdiğim karakterdi Obito. çünkü tüm saflığına, iyi niyetine, yaşlılara yardım etmesinden dolayı antremanlarına gecikmesine, asla geçemeyece

Obito Uchiha Kara Sevdaya Tutundu Adam

Posted Images

Neden mi Aizen?

Öncelikle animeye başlama sebebim. Olacak her şeyden habersiz , onu o masum , gözlüklü ''gyaaaa Aizen-taichouu'' denmelik haliyle sevmiştim ben en başta. Sonra bir şok oluş , ardından zekasına hayran kaldım... Felsefe akan cümleleri , zaten önceden ezberlenmişçesine düzgün , zekice konuşanlara zaafım vardır , işte tam burada seiyuusu ile beraber alıp götürüyor beni.

Fakat şöyle ifade edeyim , başta Bleach'i izlerken çokça favori karakterim vardı. 3 sene geçti aradan bitireli , ben mangada her hafta beklerken , animedeki bütün karakterlere kin güttüm. Birkaç karakter hariç , kalanını sildim. Of çok havalı , yok böyle , şöyle gibi nedenler ileri süremem , her şeyi ile seviyorum *  -*

Öhöm:

Tıpkı planladığı gibi...

Aizen-sama > Bleach

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Monkey+D+Dragon.gif

Monkey D. Dragon. Malum bir konuşma sahnesi var. Herhalde kendimi kaybettiğim iki, üç sahneden biridir. Yeri bende çok başkadır. :)

Johan Liebheart (sayılı karakterlerdendir), Shanks (OP de Dragon birse Shanks ikidir benim için),Madara, Aizen, İtachi, Ace, Luffy, Roger, Lelouch, WB, Urahara, Minato, Jiraiya, Ging, Killua, Okabe Rintarou, Yang Wen Li diye uzar gider.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

1.

Suou, Mikoto // Güçlü/Kararlı/Cool / Arkadaşlarını Koruma İsteği ve Onlara Olan Sevgisi                        
K

L3QnZ1.png

2.

Lamperouge, Lelouch Güçlü/Kararlı/Zeki/Cool/Kendini Düşünüyor Gibi Görünmesine Rağmen Hep Başkalarını                                                                                                                                                                Düşünmesi
Code Geass: Hangyaku no Lelouch

DJ3dPz.png

3.

Kurosaki, Ichigo Güçlü/Kararlı/Bazen Cool/Güçlenmek Adına Büyük Çabalar Sarf Etmesi
Bleach

WYbQ72.png

4.

Akabane, Karma  Kendine Düşkün/Güçlü/Kararlı/Her İstediğini Yapmak İsteyen
Ansatsu Kyoushitsu

Image5.jpg

Kyuseishu

Favori Karakteriniz/Karakterleriniz Sebebi

Başlatan: Kyuseishu, July 4, 2013

Bu konuda 28 ileti var

misas

• Level 1
  • 1.png.ba961363512c9121e304926d0d941d52.p
  • misas
  • Kayıtlı Üye
  •  14
  • 123 ileti

Spike Spiegel, çünkü çok karizmatik!  ^_^

Raffee

• Kendi kendine gelin güvey
  • 5.png.bd7fe372aa473fc2b9715c9a7ca97f7f.p
  • Raffee
  • Kayıtlı Üye
  •  222
  • 537 ileti

Neden mi Aizen?

Öncelikle animeye başlama sebebim. Olacak her şeyden habersiz , onu o masum , gözlüklü ''gyaaaa Aizen-taichouu'' denmelik haliyle sevmiştim ben en başta. Sonra bir şok oluş , ardından zekasına hayran kaldım... Felsefe akan cümleleri , zaten önceden ezberlenmişçesine düzgün , zekice konuşanlara zaafım vardır , işte tam burada seiyuusu ile beraber alıp götürüyor beni.

Fakat şöyle ifade edeyim , başta Bleach'i izlerken çokça favori karakterim vardı. 3 sene geçti aradan bitireli , ben mangada her hafta beklerken , animedeki bütün karakterlere kin güttüm. Birkaç karakter hariç , kalanını sildim. Of çok havalı , yok böyle , şöyle gibi nedenler ileri süremem , her şeyi ile seviyorum *  -*

Öhöm:

Tıpkı planladığı gibi...

Aizen-sama > Bleach

Esora bunu beğendi  Beğen

giphy (1).gif 

Kikuchi

• ↔ Net Coder ↔
  • 11.png.f633f96adcd11cecce8ef5bfd2cdb69a.
  • Kikuchi
  • Kayıtlı Üye
  •  165
  • 1.163 ileti

Tieria derim . Birbirimize çok benziyoruz . Kibirli hırslı , soğuk kanlıyız :D

7vAkkW.gif

Sabah Sisi

• [FTS]
  • 8.png.a17ad02f5d3af964d15aac0456902851.p
  • Sabah Sisi
  • Kayıtlı Üye
  •  218
  • 899 ileti

Monkey+D+Dragon.gif

Monkey D. Dragon. Malum bir konuşma sahnesi var. Herhalde kendimi kaybettiğim iki, üç sahneden biridir. Yeri bende çok başkadır. :)

Johan Liebheart (sayılı karakterlerdendir), Shanks (OP de Dragon birse Shanks ikidir benim için),Madara, Aizen, İtachi, Ace, Luffy, Roger, Lelouch, WB, Urahara, Minato, Jiraiya, Ging, Killua, Okabe Rintarou, Yang Wen Li diye uzar gider.

-Bo!
nLELP0.gif

Never4Ever

• Level 6
  • 6.png.9b496557dffc338a903bb898edb53993.p
  • Never4Ever
  • Kayıtlı Üye
  •  50
  • 690 ileti

Rokudo Mukuro. Bleach'deki Aizen'i sevenler bu karakteri seveceklerdir.Tip ve ses olarak oldukça karizmatik bir karakter.Zaraki ve Hisoka gibi ne iyi ne kötü ama izlerken çok keyif veriyo.

yLB5Ry.gif

Hayatımın Özeti  

onehyer

• Level 1
  • onehyer
  • Kayıtlı Üye
  •  0
  • 42 ileti

kaneki ve krito ikiside asla Pes etmezler !

Never4Ever

• Level 6
  • 6.png.9b496557dffc338a903bb898edb53993.p
  • Never4Ever
  • Kayıtlı Üye
  •  50
  • 690 ileti

Kuroko No Basket- Kyoshi Teppei 

Adam takımıını korumak için her şeyi yaptı takımın abisi ve ribauntcusu.

Kuroko No Basket - Aomine Daiki

İzlerken Bleach'deki Grimmjow'un havasını veren bir karakterdi zaten seiyusu bile aynı :bigsmile-skype-smiley:İzlerken bayağı keyif veriyo.

yLB5Ry.gif

Hayatımın Özeti  

Anime WR

• Uploader
  • Anime WR
  • Stajyer
  •  11
  • 30 ileti

5.

Portgas D., Ace Duygulu/Kararlı/Güçlü
One Piece

L3QnDj.png

6.

Monkey D., Luffy   Komik/Eğlenceli/Güçlü/Yeri Geldiği Zaman Duygusal/ Takım Arkadaşlarına Verdiği

Önem

One Piece

X4dXbk.png

7.

Lawliet, L  Zeki/Cool/Hiçkimsenin Aklına Gelemeyeceği Şeyleri Yapabilmesi/ Ani Çıkışları, Saldırıları
Death Note

VYEMBZ.png

8.

Dragneel, Natsu Komik/Güçlü/Kararlı/Loncasına ve Arkadaşlarına Her şeyden Daha Fazla Önem Vermesi
Fairy Tail

QMQ7Nj.png

9.

Archer Güçlü/Gizemli/Kararlı/Kendine Güveni Tam/Adalet Yargısı
Fate/stay night

7vANZL.png

10.

Gin  Duygusal/Değişik Bir Tip
Hotarubi no Mori e

3oAqVp.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...
divider.png

1. Naruto'dan Kakashi Hatake -Karizmatikliği, davranışları ve karakteriyle en sevdiğim anime karakteri.                                                                                                                                                                                     

2. Naruto'dan Orochimaru -İlk başta nefret etmemde sonradan şaşırtıcı bir derecede en sevdiğim karakterlerden oldu. Nedenini seriyi bitirince anlayabileceğinizi düşünüyorum.

3. Naruto'dan Tsunade -Oldukça cool, güzel ve bakımlılığından ödün vermeyen karakterlerden.

4. Naruto'dan Minato ve Kushina -Bu çift benim en sevdiğim anime çiftlerinden olmakla birlikte birbirinden ayırt edemediğim cesur kahraman karakterler.

5. Tonari No Kaibutsu-Kun'dan Natsume Asako -Oldukça çekici, güzel ve tam anlamıyla bana benzeyen, ablam diyebileceğim bir karakter.

divider.png
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.