Jump to content

Favori Karakteriniz/Karakterleriniz Sebebi

Kyuseishu

Önerilen İletiler

• 2 sene sonra...
  • Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1- Kurosaki İchigo - - - Güçlü ve Karizmatik.... :hell-yes-onion-head-emoticon: 2- Saitama Reis - - - Çok matrak....  :embarrassed4-onion-head-emotico

elbette Obito Uchiha     Naruto evreninde en sevdiğim karakterdi Obito. çünkü tüm saflığına, iyi niyetine, yaşlılara yardım etmesinden dolayı antremanlarına gecikmesine, asla geçemeyece

Obito Uchiha Kara Sevdaya Tutundu Adam

Posted Images

Otuz kadar anime izlemişimdir şuana kadar. Dört tane favori karakterim var.

Sebastian (Kuroshitsuji) - Gördüğüm en havalı karakterlerden birisi kesinlikle. Kendi içinde tutarlı, amacına bağlı tam olması gerektiği gibi. 

Saitama (One Punch Man) -  Kel bir kafa, hayattan kopmuş gözler ama bir o kadarda kuvveti ile görenleri kendine hayran bırakan bir cevher.

Hisoka (Hunter X Hunter) - Hayattaki tek amacı kendi hazları. Geri kalan hiçbir şey umrunda değil. Aşırı karizmatikte bir karakter. 

Gasai Yuno (Mirai Nikki) - Mirai Nikki animesini tek başına sırtladığını düşünüyorum. Amacına bağlı ve  uğrunda her şeyi yapabilecek harbi bir karakter. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

elbette Obito Uchiha

Naruto evreninde en sevdiğim karakterdi Obito. çünkü tüm saflığına, iyi niyetine, yaşlılara yardım etmesinden dolayı antremanlarına gecikmesine, asla geçemeyeceği bir rakibinin olmasına rağmen sevdiği kız için güçlüymüş gibi gözüken, aydınlığın baş temsilcisi, geleceğin hokagesi idi. belki Naruto'dan bile daha iyiydi kişiliği ama en dibi gördü. önce kendi ölümü, o ölümden çok ağır bir şekilde yaralanarak dönmesi ve tam iyileşmişken sevdiği kızın ölümünü en büyük rakibi, en yakın arkadaşının elinden oluşuna şahit oluşu.. o karanlık girdabın içinden tek başına çıkamamasıyla mükemmel iyiliğin nasıl da yozlaşarak kötülüğü seçtiğine empati kurabilmek.. Naruto'yu ondan ayıran tek özellik buydu ancak Naruto, Obito'nun yaşadıklarını yaşasaydı naruto da iyilikten vazgeçerdi. muhtemelen o da Obito gibi karanlıktan çıkamazdı. bu yüzden Obito'nun attığı her adım onu daha çok karanlığa sürükledi. tek üzüntüm onu çok seven ustası Minato ile kushina'nın ölümüne sebep olmasıdır. ancak o, onu bu hale getiren hiçbir şeyi affetmemiştir. bu yüzden büyük bir karakterdir.

uchiha klanından bir ninja, kakashi'nin en yakın dostu, çok özel bir karakter.Naruto evreninin Anakin Skywalker'ıdır...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

hijikata toshirou- gintama- shinsengumi'nin korkulan yardımcı kaptanıdır ve aşırı komik şeylere maruz kalıyor.

sakata gintoki- gintama-aşırı komik ve değer verdiği şeyleri canı pahasına korur.

uchiha itachi- naruto- genjutsu yeteneği harika ve bir uchiha'lı. 

xerxes break- pandora hearts- mor-beyaz kıyafetli, iyi niyetli ve güçlü birisi.

ryomen sukuna- jujutsu kaisen- baş villain denebilir ve aşırı cool haraketleri

hyakuya yuichiro- owari no seraph- içinde %10'luk kısmı insan deneyleri yüzünden kıyamet meleği gücü var.

agatsuma zenitsu- kimetsu no yaiba- gök gürültüsü nefesine sahip demon slayer'dır. hem korkak hem de komik birisi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Kaneki.

Spoiler

Gördüğü işkence yüzünden olabilir biraz. Kargaşa yaratmamak adına anime karakterleri arasında en çok o işkence görmüştür demiyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın.

Chizuru Mizuhara. Resmen dibim düşüyordu izlerken. Waifu olayına biraz uzağım ama epey severim sayın hanımefendiyi.:bled1-onion-head-emoticon:

Tachibana Ruı.

Spoiler

Kendine has soğuk havası. Saçları. Ne diyeyim... :loveloveplz:

Mai Sakurajima. Tavşan sevgisini yüreğimize işledin. Teşekkürler. 

Itachı reis. Keşke benim abim olsaydın.

Naruto. Keşke seni ilk çıktığın günden bu güne izleyebilseydim. Keşke ekrandan geçip sana sarılabilseydim be reis.

Hinata. Bu kadar temiz seven bir karakter...

Mikasa. Keşke Eren olsam dedirttin Aot'un ilk bölümünden beri. 

Izumi Sena. Animeyi izlemeden önce aşık olduğum izledikten sonra fikrimin değişmediği karakter.

Sarada. Her hareketi hoşuma gidiyor böyle saatlerce resimlerine bakabilirim.

Power. Deli kız.

Dıane. Nedenini bilmeden acayip severim. 

Şimdilik bu kadar geldi aklıma. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Igarashi Iroha - 3D Kanojo: Real Girl

Spoiler

spacer.png

Kendisinin belli sebeplerden ötürü hayata karşı pek bir ümidi olmayan, her şeyi salmış, önüne gelen erkekle flört eden, dedikoduların odağında olan bir karakter. Fakat özünde çok tatlı, sevecen, düşünceli, güzel seven bir karakter. Anime ilerledikçe onun değişimini görmek çok güzeldi. Ayrıca çok güzel buluyorum <3 :loveloveplz:

Okazaki Tomoya - Clannad

Spoiler

w6FTbA1C_400x400.jpeg

Yakın zamanda izlediğim için anısı tazedir :D Reis ya... Her ne kadar okulun serserisi gibi görünse de, etrafındaki insanların hayatlarına dokunup onlara iyi gelmeyi başarıyor.

Kuronuma Sawako - Kimi ni Todoke

Spoiler

4171759472_a56b4c637c_z.jpg

İzlediğim en kendine has ve komik karakterlerden biri. İnanılmaz saf biri. O kadar saf ki bazen çileden çıkarıyor fakat onun hikayesi hala favori aşk hikayemdir <3

Jiraya - Naruto

Spoiler

3921dd478b903a9646d8c860e4631aee.jpg

Ne diyebilirim ki? Hem baba, hem öğretmen. Onun gibisi az bulunur.

İwatani Naofumi - Tate no Yuusha no Nariagari

Spoiler

1546ef92a37bf5df12aa259d69054ec1.jpg

Belki bu tarz birçok karakter vardır ama bu reisin tavrı, sözleri, hareketleri bana çok karizma geliyor :D Ayrıca karakter gelişimi de güzeldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.