Jump to content

Yaz Anime&Manga Etkinliği

Morgion

Önerilen İletiler

O kadar çok anime izledim ki şu an onları yazmaya kalksam saatler sürer gibi...İçlerin de çok beğendiklerim ve zaman geçirmek için izlediklerim olduğu için bazılarının resimlerine bakınca izlediğimi hatırlıyorum....Zaten isim olarak biraz zor hatırlamam..Çok farklı telaffuzlu oldukları için aklımda kalmıyor nedense...Yinede iyi ki var anime çocuklarım.. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O kadar çok anime izledim ki şu an onları yazmaya kalksam saatler sürer gibi...İçlerin de çok beğendiklerim ve zaman geçirmek için izlediklerim olduğu için bazılarının resimlerine bakınca izlediğimi hatırlıyorum....Zaten isim olarak biraz zor hatırlamam..Çok farklı telaffuzlu oldukları için aklımda kalmıyor nedense...Yinede iyi ki var anime çocuklarım.. :P

Ben de o kadar çok animeye başlamışım ve yarıda bırakmışım ki yazacak bir şey bulamıyorum :mellow:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Black Lagoon: Black Lagoon adlı bir teslimat şirketi var, yasadışı işler de yapıp mafyayla çalışıyorlar. Yaşadıkları Roanapur adlı şehir de tüm adamakıllı mafyaların toplanıp o şehirde yer almak için savaş verdikleri bir yer.

Bence müthiş ve kurgu üzerinde gerçekten emek verilmiş bir anime. Karakterler aşırı karizmatik(sadece revy bile yeter izlemeye) :D

Bir de bir opening'i var daha doyamadan anime bitti, hala dinliyorum :D

Ben tavsiye ederim, bence izleyin B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O kadar anime yazılmış, birisi shakugan no shana animesinden bahsetmemiş, pes artık. Alastor'u bilmeyenler için söyliyim, alastor konuşan bir ateş parçası. Artık animenin ne boyutta olduğunu anlamışsınız. Çok orijinal ve çok sade bir anime...

izlemedim ben onu haha :o güzelse o kadar izlim
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.