Jump to content

Ergo Proxy FC

Morgion

Önerilen İletiler

bunlardamı gelicekti başımıza değiştiriyorum abi cinsiyeti :P izlemeye başlarım artık yarın, yeni gün yeni anime :D

İzle yanlız çok dikatli izle, ben 2. izlesem mi diye düşünüyorum. Hayatımda iki kere izlediğim ilk seri olabilir. Genelikle iki kere okuduğum oldu. Ama izlemek buna kısmet olacak. Her bölüm geçen bölümden bağımsız hareket ediyor. Ne ara buraya geldik, en son aksaray da klupteydik havası var. Ama bu hava sayesinde bu kadar seni içine çekiyor. Amaç o zaten seni içine çekip olayı sana çözdürüyorlar. Baş karakter de senle aynı pozisyonda olduğundan kısacası iki mal bön bön bakıyorsunuz etrafa :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 75
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ERGO PROXY İnsanların ve androidlerin birlikte yaşadığı ütopik bir dünyada, Romuno isimli şehirdeki katı kurallarla korunan barış ortamı, bir dizi gizemli cinayetle sarsılır. Yurttaş Danışma Kur

Beni de eklersen sevinirim. Bir film sitesinde yazdığım yazıyı alıntı yapayım ben de:) : fahrenheit 451 ya da george orwell'ın 1984'ünü okuyan bünyeye çok iyi gelen(hele ki şehir dışında yaşayanların

Düşünmeden ekleseydin ya kardeş :D

İzle yanlız çok dikatli izle, ben 2. izlesem mi diye düşünüyorum. Hayatımda iki kere izlediğim ilk seri olabilir. Genelikle iki kere okuduğum oldu. Ama izlemek buna kısmet olacak. Her bölüm geçen bölümden bağımsız hareket ediyor. Ne ara buraya geldik, en son aksaray da klupteydik havası var. Ama bu hava sayesinde bu kadar seni içine çekiyor. Amaç o zaten seni içine çekip olayı sana çözdürüyorlar. Baş karakter de senle aynı pozisyonda olduğundan kısacası iki mal bön bön bakıyorsunuz etrafa :lol:

iyiymiş ozaman sana çözdürme imkanı veriyosa severim (benim 2. kez izlediğim 5-6 seri var, sıkılıpta anime bulamayınca, umutsuz vakayım :( )
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iyiymiş ozaman sana çözdürme imkanı veriyosa severim (benim 2. kez izlediğim 5-6 seri var, sıkılıpta anime bulamayınca, umutsuz vakayım :( )

He bide şunu eklemeden geçemiyeceğim rahat 50 bölüm dolu dolu aksiyonlu olabilecek bir seriydi. Neden böyle yapmadılar? Olabildiğince neden kısa tutular? Tadında bırakmayı bırak, tadını bile almadan neden kısa tuttular? Diye sorabilirsin. İşte ondan anime değil sanat eseri diyoruz. Çünkü olayı sana anlatıyor ve boşlukları senin anladığın şekilde doldurtuyor. Bazı bölümler o bölüme özgün hikayeler oluyor. Aslında hep öyle, o bölüme özgün hikayeler topluluğu. Sonu bile bir ayrı, nasıl yani bitti mi? Dersin. Final olmuş doğru ama insan daha fazla şey bekliyor. Süper bir final, olabilecek en iyi final ama bütün gün yemek yemeyipte, dünyanın en güzel tostunu yemiş gibi oluyorsun. Doymuyorsun ama yediğin şey en iyisi. O tadı tekrar tatmak için tekrar izleme gereği duyorsun benim gibi ^_^

Edit=

@sarsılmaz

Bak senin sayende yeni öğrendim re-l mayer adı ama amy lee adında gerçek bir karakterden alıntıymış. O makyajı falan. Anime de bile amy lee adıyla anılıyor, wtf oldum şu an :o O ünvanı ilk kıza desemde papricaya vericeğim aslın da :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzleyince yazıyorum erdem, 2nizi not aldım aklıma gelmedi ünvan bulursanız yazarım :)

Salla ünvanı, kuroko 6 bölüm sonra bitecek, bunu da 2 gün içinde bitirebilirsem bitiririm. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok uyanıksınız birde profiline ergo proxy avatarı koymuş yaaa ....

O ne demek lo? Ben bu avatarı koyalı 1 ay oluyor. :huh:

steins gateye başlayamadım be ben 1 bölüm izledim merak ediyorum olayı ama ergo daha makul geldi şuan :D

Hiç düşünme bile bence. Ergo is my girl dkjfhsjkh
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.