Jump to content

Ergo Proxy FC

Morgion

Önerilen İletiler

izlerken neye dikkat etmeliyim ben 1. bölüm bitti çok zevkliydi havası felanda çok iyi sıkmıyo ama kız ne ucuz makyaj malzemesi kullanıyomuş iki ağladı hemen dağıldı :D

asdasdas

Öyle özel olarak kafanı yorman gereken bir yer yok. Sadece konsantreni bozmadan izle yeter. İlk 8 bölüm sıkılmamaya çalış, anlamaya gayret göster yani. 9-10 ve 11. bölümler ilk defa açıklama yapılmaya başlandığı bölümler. Kesinlikle 15. bölümü gereksiz görüp atlama önemli bilgiler veriyor. Papricanın dediği gibi sadece izle, ama sarhoş kafayla izleme

@paprica

Ben baştan yerine şöyle yapmayı düşünüyorum 9. 10 ve 11. bölümleri izleyeceğim. Özelikle kütüphane bölümü proxy one ile buluştukları sahne bence serinin en önemli bölümü. Orada kaçırdığımız bir yer olabilir, ya da hiç kasmadan baştan mı izleyeyim bilemedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 75
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ERGO PROXY İnsanların ve androidlerin birlikte yaşadığı ütopik bir dünyada, Romuno isimli şehirdeki katı kurallarla korunan barış ortamı, bir dizi gizemli cinayetle sarsılır. Yurttaş Danışma Kur

Beni de eklersen sevinirim. Bir film sitesinde yazdığım yazıyı alıntı yapayım ben de:) : fahrenheit 451 ya da george orwell'ın 1984'ünü okuyan bünyeye çok iyi gelen(hele ki şehir dışında yaşayanların

Düşünmeden ekleseydin ya kardeş :D

asdasdas

Öyle özel olarak kafanı yorman gereken bir yer yok. Sadece konsantreni bozmadan izle yeter. İlk 8 bölüm sıkılmamaya çalış, anlamaya gayret göster yani. 9-10 ve 11. bölümler ilk defa açıklama yapılmaya başlandığı bölümler. Kesinlikle 15. bölümü gereksiz görüp atlama önemli bilgiler veriyor. Papricanın dediği gibi sadece izle, ama sarhoş kafayla izleme

@paprica

Ben baştan yerine şöyle yapmayı düşünüyorum 9. 10 ve 11. bölümleri izleyeceğim. Özelikle kütüphane bölümü proxy one ile buluştukları sahne bence serinin en önemli bölümü. Orada kaçırdığımız bir yer olabilir, ya da hiç kasmadan baştan mı izleyeyim bilemedim.

Ben baştan başla derim. :lol:

Fate Zeroyu bitsin sonra izlemem gereken 1-2 anime daha var. Sonra ilk defa bir seriyi komple yenibaştan izlemiş olacağım B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben baştan başla derim. :lol:

Fate Zeroyu bitsin sonra izlemem gereken 1-2 anime daha var. Sonra ilk defa bir seriyi komple yenibaştan izlemiş olacağım B)

Aynen, en iyisi üstünden biraz süre geçsin temuz sonları gibi yeniden izleyeceğim. Şimdi oyun zamana firefall geliyor B) Birde ghost int he shell midir nedir doğru mu yazdım bilemiyorum. Ona da bakıcağım, o da baya övülüyor. K-on 2.sezon biraz kawai patlaması yaşamak istiyorum :wub:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkes bir 8. bölüm falan diyor. Bana göre tüm bölümleri muhteşemdi ya. Nasıl sıkılınabilinir bu animeden anlamıyorum. Şu an izlemeyi aklıma koyduğum bir kaç güzel anime var, onlardan sonra kesinlikle baştan izleyeceğim ya.

Resmi ekleyen

Sırf Vincent düşerken bu manyak ifadeyi bize gösterip "Oh damnnn karizma geliyor." dedirttiği için bile baştan izlerim

Resmi ekleyen

Bu sahnenin dünyada gördüğüm en şirin şey oluşuna ne diyeceğiz peki :(

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkes bir 8. bölüm falan diyor. Bana göre tüm bölümleri muhteşemdi ya. Nasıl sıkılınabilinir bu animeden anlamıyorum. Şu an izlemeyi aklıma koyduğum bir kaç güzel anime var, onlardan sonra kesinlikle baştan izleyeceğim ya.

Resmi ekleyen

Sırf Vincent düşerken bu manyak ifadeyi bize gösterip "Oh damnnn karizma geliyor." dedirttiği için bile baştan izlerim

Resmi ekleyen

Bu sahnenin dünyada gördüğüm en şirin şey oluşuna ne diyeceğiz peki :(

Resmi ekleyen

kendimi soiler yemiş gibi hissediyorum
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.