Jump to content

Ergo Proxy FC

Morgion

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 75
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ERGO PROXY İnsanların ve androidlerin birlikte yaşadığı ütopik bir dünyada, Romuno isimli şehirdeki katı kurallarla korunan barış ortamı, bir dizi gizemli cinayetle sarsılır. Yurttaş Danışma Kur

Beni de eklersen sevinirim. Bir film sitesinde yazdığım yazıyı alıntı yapayım ben de:) : fahrenheit 451 ya da george orwell'ın 1984'ünü okuyan bünyeye çok iyi gelen(hele ki şehir dışında yaşayanların

Düşünmeden ekleseydin ya kardeş :D

Aynen, en iyisi üstünden biraz süre geçsin temuz sonları gibi yeniden izleyeceğim. Şimdi oyun zamana firefall geliyor B) Birde ghost int he shell midir nedir doğru mu yazdım bilemiyorum. Ona da bakıcağım, o da baya övülüyor. K-on 2.sezon biraz kawai patlaması yaşamak istiyorum :wub:

İyi hatırlattın GITS bir ara serileri izlemeyi planlıyordum unuttum gitti ne zamandan beri izleyeceklerimde duruyor :lol:

Bende daha K-ON!'un moviesi ile ovalarını izlemedim.Düşündümde bende mi Kawaii patlaması yaşasam :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkes bir 8. bölüm falan diyor. Bana göre tüm bölümleri muhteşemdi ya. Nasıl sıkılınabilinir bu animeden anlamıyorum. Şu an izlemeyi aklıma koyduğum bir kaç güzel anime var, onlardan sonra kesinlikle baştan izleyeceğim ya.

Resmi ekleyen

Sırf Vincent düşerken bu manyak ifadeyi bize gösterip "Oh damnnn karizma geliyor." dedirttiği için bile baştan izlerim

Resmi ekleyen

Bu sahnenin dünyada gördüğüm en şirin şey oluşuna ne diyeceğiz peki :(

Resmi ekleyen

Aynen ben ilk 8 bölümü de sevmiştim. Sıkılırsın diye değil konuyu anlamazsın diye söylüyorum. Bir yorumlara baktım, dayanamıyorum burada bırakıyorum. Ne anlatıyorlar anlamış değilim gibi bir sürü yorum var.

haha 2 dakikadır gülüyorum, re-l trip atışı süperdi, hele pinonun onun gibi makyaj yapması falan. Vincentin de karı kılığına girmesine az gülmedim :lol: Başta o saçları inek yalamış gibi duruyor, rüzgar bi vuruyor. Ben karizmayım dedirtiyor. Hele gözlerini açınca o intihar ederken Resmi ekleyen

Avatarımda ki hali de az cool değil kabul et B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Resmi ekleyen

Sıkıntıdan ne yapacağını şaşırdı garibim Vincent. Ama Ergo Proxy olduğunda god of karizma adam yaa.Herkes yaaalan :D Resmi ekleyen

Ama adamın ilk çinli tipinden eser yok, git gide karizma level atlıyor. Aion diye bir oyun var dı oradakilere benzetiyorum vekil halini nedense......

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ama adamın ilk çinli tipinden eser yok, git gide karizma level atlıyor. Aion diye bir oyun var dı oradakilere benzetiyorum vekil halini nedense......

Tam tersi aslında ben gözlerini ilk açısından sonra hep öyle karizma kalıcak sandıydım ama ezik ezik takılmaya devam etti. Real ne derse yapıyordu yahu.Cık cık cık, hiç yakışıyor mu.Bir de Daedalus'u kız sanan tek ben miyim ya? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Resmi ekleyenben en çok maskesini seviyorum ondan coolu yok ^_^ Dedaulus'u ben en başta herzaman kız sanmıştım seriyi bitirince falan aradan 1 1,5 aylık zaman geçti amvsini izledim kız erkek olduğu konusunda çok gelgit yaşadım -_-

Hala ne olduğunu bilmiyorum ama buyuk ihtimalle Erkek :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.