Jump to content

Ergo Proxy FC

Morgion

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 75
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ERGO PROXY İnsanların ve androidlerin birlikte yaşadığı ütopik bir dünyada, Romuno isimli şehirdeki katı kurallarla korunan barış ortamı, bir dizi gizemli cinayetle sarsılır. Yurttaş Danışma Kur

Beni de eklersen sevinirim. Bir film sitesinde yazdığım yazıyı alıntı yapayım ben de:) : fahrenheit 451 ya da george orwell'ın 1984'ünü okuyan bünyeye çok iyi gelen(hele ki şehir dışında yaşayanların

Düşünmeden ekleseydin ya kardeş :D

konuyu açan yiğit banlandı :wacko: neyse isteyenler varsa ekleriz <_< benim haberim yoktu niye banlanıyor bilmiyorum, yani sitede aktif biriydi :blink:

neredeyse her konuda tartışma çıkarıyordu.

üyelere hakaret ediyordu.

sürekli ezici bir tavrı vardı.

karşısındakine saygısı yoktu

bunun gibi bikaç tane daha sayabilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konuyu açan yiğit banlandı :wacko: neyse isteyenler varsa ekleriz <_< benim haberim yoktu niye banlanıyor bilmiyorum, yani sitede aktif biriydi :blink:

neden şaşırdınki TIKLA bi adam böle konu actı diye ban yemiş şimdi bu adam ban yiyosa

neredeyse her konuda tartışma çıkarıyordu.

üyelere hakaret ediyordu.

sürekli ezici bir tavrı vardı.

karşısındakine saygısı yoktu

bunun gibi bikaç tane daha sayabilirim.

bunların yapan adam ban yemesinmi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

neden şaşırdınki TIKLA bi adam böle konu actı diye ban yemiş şimdi bu adam ban yiyosa

aynenböyle adlı üyenin ban yemesi doğru bence, böyle saçmalıklara bende tahammül edemem ;) ama gunslinger biraz fazla atik ve pervasızdı, ona bir kere mesaj atmıştım sakin olması konusunda, herşeyi ben biliyorum edasından vazgeçmesi hususunda (ama yinede biliyordu da, birçok şey hakkında fikri vardı hiç olmazsa), ama adamın huyu bu ileride de başını belaya çok sokacak belli :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.