Jump to content

Kuroko no Basuke 2. Sezon Videosu

masque

Önerilen İletiler

2. sezon için ilk video geldi.

Resmi ekleyen

Beklenen anime serilerinden Kuroko no Basuke‘nin 2. sezonunun ilk videosu yayımlandı. Animenin ilk sezonu Eylül 2012′de sona ermişti. 2. sezon ise bir değişiklik yaşanmazsa Ekim ayında başlayacak.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JMtWTGnLxxY

KAYNAK : AF

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

naruto pc oyunuyla alakalı ydı . bakın ben buraya habıre konu acan bırı degılım forum yetkılerımı pek kullanmıyorum ama dıgerlerıne de soyledım okurlarsa baska modlarda gorsun ben actıgım konuyu anasayfaya haber olarak koyuyorum habersız sılıpte ekledıgım haberın lınkını patlatmasın kımse ..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

naruto pc oyunuyla alakalı ydı . bakın ben buraya habıre konu acan bırı degılım forum yetkılerımı pek kullanmıyorum ama dıgerlerıne de soyledım okurlarsa baska modlarda gorsun ben actıgım konuyu anasayfaya haber olarak koyuyorum habersız sılıpte ekledıgım haberın lınkını patlatmasın kımse ..

sen nasıl yetki aldın acaba :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmm büyük ihtimalle ben sildim. Senden daha önce açan vardı o konuyu. Şimdi bulamadım ama başka bir arkadaş konu var diye uyarmıştı. Kasıtlı bir şekilde silmedim ama daha önce açılmışsa açmaya da gerek yok. Haber bölümünde olduğunu da fark etmedim farkında olsam silmezdim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.