Jump to content

Hangi Animede ve Hangi Karakter Yerinde Olmak isterdiniz?

kira77

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 234
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Fairy Tail arkadaş :D Adam akıllı kötü karakteri bile yok :D Çok huzurlu bir ortam 

hangi animenin içinde olmak istersiniz ben yugioh un içinde olmak isterdim...

biraz çocukça gibi ama dragon ball z dövüş mövüş hiç bıkmam :D

DEATH NOTE tabikide elinde öyle bi şey var ama tabi kötü tarafıda var ^_^ SWORD ART ONLİNE 'da olmak isterdim.Daha yeni keşfettim bu animeyi konusu alışılmış konulardan değil kim düşünmüşse bravo :) konusu bi oyun içinde ................izleyinde görün

link; http://www.turkanime.tv/anime-detay/Sword-Art-Online Buradan izleyebilirsiniz :D :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DEATH NOTE tabikide elinde öyle bi şey var ama tabi kötü tarafıda var ^_^ SWORD ART ONLİNE 'da olmak isterdim.Daha yeni keşfettim bu animeyi konusu alışılmış konulardan değil kim düşünmüşse bravo :) konusu bi oyun içinde ................izleyinde görün

link; http://www.turkanime...word-Art-Online Buradan izleyebilirsiniz :D :P

Katılıyorum sana sword art online favorilerimden biri ama Hagure Yuusha no Estetica'da ki gibi farklı boyutlara geçen kahramanlardan biri olmak daha iyi olurdu boyut kapıları ile başka animelere geçen bir kahraman olmayı çok isterdim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Death note Light yanında olan onu destekleyen biri olmak isterdim orada Light yaptıklarını doğru buluyorum...Naruto Akatsukiye katılırdım veya Orochimarunun yanına giderdim ama ne tam anlamıyla kötü nede tam anlamıyla iyi karakter olmazdım ben kafama göre takılan biriyim :) Bleach Abarai Renjinin mahaleden bir arkadaşı olup sonrada onla beraber Shinigami olup Ichimaru Ginin takımına katılırdım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.