Jump to content

Hangi Animede ve Hangi Karakter Yerinde Olmak isterdiniz?

kira77

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 234
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Fairy Tail arkadaş :D Adam akıllı kötü karakteri bile yok :D Çok huzurlu bir ortam 

hangi animenin içinde olmak istersiniz ben yugioh un içinde olmak isterdim...

biraz çocukça gibi ama dragon ball z dövüş mövüş hiç bıkmam :D

İçinde olasım gelen üç animeyi inceleyeyim:

Naruto. Naruto evreni çok iyi çok muhteşem ama ben bu seride kunoichi olacağıma gider kendimi Sasori'ye veririm benden kukla yapsın. En azından kızıl bir bishie'ye faydam dokunur. (Kunoichi olmayıp direkt Kazekage eşi olabiliyoz mu? Kontenjan açığı varsa ben şeetçektim de...) Neyse Kishi kızları çok eziyor valla serinin başından beri pek "yıldız" bir hatun görmedik. İşte Tsunade Tsunade dediler, Gokage arasında kadın o kadar yararsız görünüyor ki gözüme... Gokage demişken Terumi Mei'in bir faydası dokunuyordur belki, mangayı okumadım. Sonuç: Naruto'yu eledik.

Death Note. Abi ben de bir Death Note olacak var ya... Direkt adalet işine girerim ama herkesi kalp krizinden göndermem acı çektire çektire öldürürüm. Gıcık olduğum biri mi var? Hoop göbek adını bile yazar dakikalar içinde öldürürüm çok da keyif alırım. Problem Light kadar zeki olmadığım için direkt yakalanacağım gerçeğinde başlıyor. Bunu da eliyoruz.

Mirai Nikki. Var ya Yukki'ymiş Yuno'ymuş dinlemem ben psikopatça dalarım abi siz yeter ki silahı nasıl kullanacağımı söyleyin. Elime de verin günlüğü oooh ne yandere dinlerim ne bişi. Gittiği yere kadar öldürür, Deus'un koltuğuna oynarım. Günlüğüm de yoksa Akise moduna girerdim yalnız ben gidip Minene-sama'ya yardım ederim.

Evet oyum Mirai Nikki'ye gidiyor. Bekle beni Minene-samaaaa!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesin cevabım Avatar. En büyük hayalimdir elementleri kontrol etmek (hatta su için denemişliğimde vardır. Elbette başarılı olmadı :D) Kesinlikle Aang olmak isterdim ama cinsiyet uyumundan Korra da olabilir :D

Ama Death Note'da olmak vardı Light'ın yerinde ya da Amane Misa ^_^

Bir de her bölümde sürekli ah şu kızın yerinde olsam dediğim Heroine var Amnesia'dan. Ben olsam cidden çok çok farklı olurdu -_-

Ya bir de şey var :D Ben hep Yugioh'da olduğumu hayal ederdim elbette Yugi'nin yerinde.

Daha sıralarım ama fazla olucak gibi :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Öhm şöyle bi başlayalım ......

Sword art online bu oyunun içine girmek daha sonrada Alfheim online ı oynamak isterdim

Fairy Tail abi çok çalışır büyücü olur Fairy Tail loncasına girerdim daha ne her gün bir kavga :)

Hagure yhuusha idi sanırsam kahraman olarak çağrılsam ohhooooo çok şey olur :)

Mirai Nikki güzel bir eğlence olurdu bana göre .)

Kore Wa Zombie Desu ka girsek zombi olsak daha ne olabilir ki .)

Baka to Test to baya bi iyi olurdu amma sadece 3 senelik eğlence :)

Highschool DxD şeytan olmak isterdim burada :)

To aru majutsu no index in dünyasına girmek isterdim bir esper olmak ha :)

Needles eğer bir needles olacaksam niye gitmeyeyim ki Ao no exorcist şeytanlara karşı savaş hea ... barışı getirirdim la oraya :)

Bleach ölsen de shinigami olursun sorun değil baya bi çifte standart olurdu bu :)

Zero No tsukima bunda da tatlı kızımız tarafından çağrılır tüm dünyayı elime alırdım sonuçta tüm ülkelerin prensesleri aşık oluyor sonda :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.