Jump to content

Assassin’s Creed 4 Mangası Geliyor

masque

Önerilen İletiler

Assassin’s Creed manga oluyor.

Ubisoft’un en popüler oyun serilerinden Assassins’s Creed manga olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Serinin son oyunu Assassin’s Creed IV: Black Flag‘ın mangası Jump X dergisinin Eylül sayısında; 10 Ağustos tarihinde çıkacak. Çizimlerini gerçekleştirecek olan mangaka Kenji Ooiwa (NHK ni Youkoso!, Midas Eater, Goth) Assassin’s Creed mangası için bir görsel hazırladı.

Resmi ekleyen

Hikaye, Sengoku Basara 3 Date Masamune no Sho’nun yazarı Takashi Yano tarafından hazırlanıyor. Oyunun hikayesini tamamlayacak olan manganın hikayesi, ana karakter Edward Kenway’in taraf seçimini konu alıyor.

Assassin’s Creed IV: Black Flag ise PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U platformlarına 29 Ekim’de çıkacak.

KAYNAK : AF

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Assasin's Creed" serisi en sevdiğim oyunlardır,

Ama ben böyle bir şeyin ne mangada ,nede animede güzel olabileceğini hiç sanmam...

Gerçi "Devıl May Cry" animesi gayet iyiydi ama genede oyunların anime ve manga çevirileri nadiren güzel olabiliyor...

Genede bekliyeceğim ,sonuçta en sevdiğim oyunlardan...

Haberdar ettiğiniz için teşekürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında Trailerlarında ki gibi bir çalışma yapsalar çok güzel tutar ...

Ben güzel birşey olabileceğini beklesemde Black Flag'de ki assasinsden emin değilim pek :unsure: Hani Cannor da falan iyice başka karaktere geçtiler de bakalım bunun kişisel düşünceleri nasıl olacak ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında Trailerlarında ki gibi bir çalışma yapsalar çok güzel tutar ...

Ben güzel birşey olabileceğini beklesemde Black Flag'de ki assasinsden emin değilim pek :unsure: Hani Cannor da falan iyice başka karaktere geçtiler de bakalım bunun kişisel düşünceleri nasıl olacak ^_^

tarihi ilerletiyolar hep yakında 21. yy assasinler felan bekliyorum splinter cell gibi :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.