Jump to content

Kimi no Iru Machi TV Serisi Yolda!

torotoro

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Resmi ekleyen

Yayınlanma Tarihi : 2013-07-13
Tür : TV
Bölüm Sayısı : 12

Arkadaşlar aranızda bilmiyeniz yoktur özelliklede ecchi izleyen arkadaşlarımız bilirler Kimi no Iru Machi OVA serisini.İşte beklediğimiz oldu ve bu OVA Serisinin 12 bölümlük TV versiyonu çıkıyor yarın Japonyada gösterime giricek olan seri OVA nın kaldığı yerden devam edeceği düşünülüyor. Ova serisinde anlatılanlar ;

Eba Yuzuki bilinmeyen sebeplerden ötürü liseye köyde devam etmeye karar verdi.
Fakat, Kirishima Haruto ne kadar karşı çıkarsa çıksın, onun evinde yaşıyor.
şimdi Haruto bedavacı bir şehir kızına dayanmak zorunda ve üstüne üslük hoşlandığı kız olan Kanzaki Nanami'nin yanlış anlamamasını sağlamak zorundadır.Ancak bir süre sonra artık hoşlandığı kız yerine Eba Yuzuki'den hoşlanmaya başlar ve çiftimiz artık bir birlerine olan sevgilerini herşeyden ön planda tutmak isterler bakalaım bu durumda çiftimizi ne gibi durumlar bekliyor görüceğiz.

Serinin çok güzel olacağı düşüncesindeyim OVA sını izleyen arkadaşlarımızda benli aynı kanıda olucaklarını var sayıyorum.

Kaynak: ANN

Çeviri: Mantus

Zaichii' den alıntıdır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

soğutmak istemem ama mangasını okumuştum (okumuştum diyorum çünkü manga devam etmesine rağmen dayanamadım bıraktım) güzel bi seri değildi bence bi yerden sonra okuyamaz oldum. o yüzden animesi de hiç sarmadı neyse yine başarılar ne diyim :D

Doğrudur zevkler ve renkler tartışılmaz ancak animesi dediğin 2 bölümlük ova idi 2 bölümden kimse aşırı bir zevk alamaz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence gayet güzel bir seri mangada bazı kötü yerlerde olsa bu her seride olur mesela dünyanın 1 numaralı manga/anime serilerinden naruto ilk başta shippudenden önce 60 bölüm filller :D bence gayet güzel bir seri manga ve anime hatta 12 bölüm yetmez bile ve arklara katılıyorum renkler ve zevkler tartışılmaz mesela sen savaş ve aksiyon istersin ama başka biri romantizim drama saf aşk izlemek ister:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.