Jump to content

Anime çizgi filmlerinde sevdiğiniz oyunlar hangisi?

mekbulut_12

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Final Fantasy anime oyunu değil yalnız, oyundan temel alıp anime çıkarmışlar Pokemon serisi gibi. boşuna tartışmayın yani bi anlamı yok :D

yanlış anlamadıysam anime oyunları derken anime serilerinden lisans ve kaynak alıp üretilen oyunları kastediyor. Final Fantasy bu terime uymuyor diye söyledim, boşuna tartışmaya girmeyin diye :D Allod

final fantasy siklroad gibi yapmışlar güzel ama anime oyunlarının sadece birkaçının öper :D

Alayını öper, final fantasy diyoruz burada, anime oyunların değil, tüm zamanların efsanelerinden bir seri bu. Neden efsane olmadığını bilmiyorsan bu kadar kesin konuşma derim. En son çıkan seriye de bir göz at mutlaka.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alayını öper, final fantasy diyoruz burada, anime oyunların değil, tüm zamanların efsanelerinden bir seri bu. Neden efsane olmadığını bilmiyorsan bu kadar kesin konuşma derim. En son çıkan seriye de bir göz at mutlaka.

FINAL FANTASY XV - Battle Gameplay First Look bu oyuna baktım bu çok süper ama levelli olanlar idare eder cidden ama fikrim değişti

bu oyunu cidden oynarım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cidden levelli oyunları biraz benziyor eray k.

Mantığın bu mu? Rpg oyunlara benziyor değil. Dünyayı rpg yönetiyor zaten. Silkroad gibi rpg var birde gw2 gibi wow gibi rpg var. Açıkça söylüyorum insan sorar yaşın 16 final fantasy serisinden bahsediyorsun, senden büyük la o, diye tepki bekliyorum ama yok :rolleyes:

Bazı oyunlar vardır, çok az oynasan bile adının ihtişamı efsane demeye yeter. Şu an o efsaneni ... çıkıyor doğru. Ama gidip bana ömrü hayatında nete gördüğü rpg oyunları oynayan bir dolu garip insanın oynadığı oyun olan silkroadan bahsetme.

ŞU oyunlar tabu olduk artık bende;

Knıght metin2 silkroad wolfteam pointblank CS

dünya da tek türkiye de adam akılı piyasa yapabilen, kore de adını söylesen seni dövücekleri oyunlara tabu oldum artık. Final fantasyi buna benzetmeyin, kırılıyorum,

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.