Jump to content

Anime çizgi filmlerinde sevdiğiniz oyunlar hangisi?

mekbulut_12

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Final Fantasy anime oyunu değil yalnız, oyundan temel alıp anime çıkarmışlar Pokemon serisi gibi. boşuna tartışmayın yani bi anlamı yok :D

yanlış anlamadıysam anime oyunları derken anime serilerinden lisans ve kaynak alıp üretilen oyunları kastediyor. Final Fantasy bu terime uymuyor diye söyledim, boşuna tartışmaya girmeyin diye :D Allod

Bende de ps3 de Naruto UNS Generations ve UNS 3 var son oyunun hikaye modu harika kesinlikle tavsiye ederim ve eğer grafik patlaması yaşamak isterseniz final fantasy 13 öneririm 13-2 yi oynamasanız da olur Lightning çok az var :P Bu arada dragon ball online çok oynayan var sizce oynamalımıyım ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende de ps3 de Naruto UNS Generations ve UNS 3 var son oyunun hikaye modu harika kesinlikle tavsiye ederim ve eğer grafik patlaması yaşamak isterseniz final fantasy 13 öneririm 13-2 yi oynamasanız da olur Lightning çok az var :P Bu arada dragon ball online çok oynayan var sizce oynamalımıyım ?

tamam psp narutonun oyunları güzel naruto ultimate ımpact,final fantasy 13 bakayım.dragon ball oyunu güzel ama çok oynayan var diye hemen girme birkaç videolarını daha izle hoşuna gidiyorsa oyna gitmiyorsa çöpe at
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 sene sonra...
mekbulut_12, 12.07.2013 - 19:10 tarihinde yazdı:

benim psp de naruto ultimate ninja ımpact var ve ps3 de naruto ultimate ninja storm ,one piece grand advanture psp de çok güzel

sizin sevdikleriniz???

gintama rumbleyi o kadar istiyorum ki anlatamam ama bilin bakalım kimin konsol ve oyun alacak kadar parası yok?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.