Jump to content

Anime çizgi filmlerinde sevdiğiniz oyunlar hangisi?

mekbulut_12

Önerilen İletiler

Mantığın bu mu? Rpg oyunlara benziyor değil. Dünyayı rpg yönetiyor zaten. Silkroad gibi rpg var birde gw2 gibi wow gibi rpg var. Açıkça söylüyorum insan sorar yaşın 16 final fantasy serisinden bahsediyorsun, senden büyük la o, diye tepki bekliyorum ama yok :rolleyes:

Bazı oyunlar vardır, çok az oynasan bile adının ihtişamı efsane demeye yeter. Şu an o efsaneni ... çıkıyor doğru. Ama gidip bana ömrü hayatında nete gördüğü rpg oyunları oynayan bir dolu garip insanın oynadığı oyun olan silkroadan bahsetme.

ŞU oyunlar tabu olduk artık bende;

Knıght metin2 silkroad wolfteam pointblank CS

dünya da tek türkiye de adam akılı piyasa yapabilen, kore de adını söylesen seni dövücekleri oyunlara tabu oldum artık. Final fantasyi buna benzetmeyin, kırılıyorum,

Seni çok iyi anlıyorum ama final fantasy seviyorsun diye birşey demedim.Senin rpg tabu listesindeki oyunları bende sevmiyorum ama final fantasy videolarında bana öyle çağrıştırdı.tamam bir oyununu senin için oynayayım senle tartışmak güzel gunslinger ara sıra yapalım
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Final Fantasy anime oyunu değil yalnız, oyundan temel alıp anime çıkarmışlar Pokemon serisi gibi. boşuna tartışmayın yani bi anlamı yok :D

yanlış anlamadıysam anime oyunları derken anime serilerinden lisans ve kaynak alıp üretilen oyunları kastediyor. Final Fantasy bu terime uymuyor diye söyledim, boşuna tartışmaya girmeyin diye :D Allod

Final Fantasy anime oyunu değil yalnız, oyundan temel alıp anime çıkarmışlar Pokemon serisi gibi. boşuna tartışmayın yani bi anlamı yok :D

Çaktırmasana :ph34r: ama dikat et anime oyunları demiyor. Anime çizgi filmlerinden yapılan oyunları soruyor. O zaman allods,s4 gibi oyunlarda dahil olurdu...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çaktırmasana :ph34r: ama dikat et anime oyunları demiyor. Anime çizgi filmlerinden yapılan oyunları soruyor. O zaman allods,s4 gibi oyunlarda dahil olurdu...

yanlış anlamadıysam anime oyunları derken anime serilerinden lisans ve kaynak alıp üretilen oyunları kastediyor. Final Fantasy bu terime uymuyor diye söyledim, boşuna tartışmaya girmeyin diye :D Allods, S4 de uygun değil, çünkü sadece anime tarzı grafikler var o oyunlarda, onun haricinde bi anime serisiyle bağlantısı yok.

PS4 gelsin de hele hemen alcam, o zaman buraya yorum yazarım sevdiğim anime oyunu hakkında asdfasas :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yanlış anlamadıysam anime oyunları derken anime serilerinden lisans ve kaynak alıp üretilen oyunları kastediyor. Final Fantasy bu terime uymuyor diye söyledim, boşuna tartışmaya girmeyin diye :D Allods, S4 de uygun değil, çünkü sadece anime tarzı grafikler var o oyunlarda, onun haricinde bi anime serisiyle bağlantısı yok.

PS4 gelsin de hele hemen alcam, o zaman buraya yorum yazarım sevdiğim anime oyunu hakkında asdfasas :D

Fate zero da sayılmaz diyelim o zaman. Sonuçta animesi ile oyunu çok paralel çıkışlara sahip. Ragnerok muydu neydi o da aynı taktiği yapıyor. Genelikle ilk oyunu hemen arkasından anime filmini yapıp ilgi çektiriyorlar. Anime ünlü olunca yapılan oyunlar zaten kısıtlı....
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fate zero da sayılmaz diyelim o zaman. Sonuçta animesi ile oyunu çok paralel çıkışlara sahip. Ragnerok muydu neydi o da aynı taktiği yapıyor. Genelikle ilk oyunu hemen arkasından anime filmini yapıp ilgi çektiriyorlar. Anime ünlü olunca yapılan oyunlar zaten kısıtlı....

aslında uzakdoğuda çok ama latin alfabesine çevrilenleri baya az :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ps4 alinca hangi oyunu oynayacaksin? ve evet dedigini kastettim
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.