Jump to content

Deltora Quest

Önerilen İletiler

Konu: Kötü Shadow Lordu, Deltora Krallığı'nın kontrolünü eline alarak, talihsizlik ve acı içinde insanları oradan sürdü. Lief adındaki demircinin oğlu olan on altı yaşındaki genç, iki arkadaşı Barda ve Jasmine ile beraber önemli bir görevleri vardır. Deltora'nın gerçek varisine gücü getirecek ve Shadow Lordu'nun tiranlığından krallığı özgür bırakması için ona gücü verecek olan Deltora'nın Kemeri'nin içinde olan çalınan yedi sihirli taşı bulmalıdırlar. Sadece bir problem vardır. Yedi taş dağıtılmıştır ve onlara sahip olan kişilerde kolayca gönüllü olmayacak yedi aşağılık adamdır. Lief ve arkadaşlarının işi kolay olmayacaktır.

Karakerlerin tanıtımlarını bulamadım kendim yaprsam çok spo veririm diye karakter tanıtımı yerine direk resimlere geçiyorum.

Karakterler:

Lief:

Resmi ekleyen

Jasmine:

Resmi ekleyen

Barda:

Resmi ekleyen

Resimler:

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

NOT: Bu animeyi çevirirmisiniz? Baktım sadece ingilizce var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Animenin dili ingilizce çevirilemez 1 yıl önce Kidz Animezin programı değişmeden ve Bleach animesinden sonra çıkıyordu saat 11:30 ile 12:00 arası 12:00 da da Bleach başlıyodu ama değişti yaa :( güzel bi anime tavsiye ederim çok uzun da değil kısa arayanlar için :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animenin dili ingilizce çevirilemez 1 yıl önce Kidz Animezin programı değişmeden ve Bleach animesinden sonra çıkıyordu saat 11:30 ile 12:00 arası 12:00 da da Bleach başlıyodu ama değişti yaa :( güzel bi anime tavsiye ederim çok uzun da değil kısa arayanlar için :)

Hortlanmış konuya ek olarak bir kaç şey söylemek gerekirse :) bence ingilizcesi çok iyi olan arkadaşlar çevirisini yapabilir, anladıgım kadarıyla seslendirme japonca değil ingilizce.Bu arada CartoonNetwork'ta böyle animeler başlıyomuymuş ya  :o​  hiç bilmiyodum.(Şu bahsettiğin kidz animez kanalı bizim tv'de de çekse çok iyi oludu  :mellow: )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tam olarak anime denemez, Avustralyali bir yazarin kitabindan uyarlama ve kanada studyolarinda olusturulmus bir eser.Tabiki cizim stili animeydi.

Seslendirmesi ingilizce, her ne kadar Japonca`yi tercih etsem de, fena olmamis.Cok ayri havasi vardi Deltora Quest`in.Gece izledigim icin de ayri bir guzel oluyordu.

Valla duygulandim simdi.Arkadasimla saat 9:30`dan gece 4:30`a kadar olan ANIMEZ  kusagini izlerdik.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.