Jump to content
Türk Anime TV Forum
Kyuseishu

Hashirama Senju mu ? Uchiha Madara mı ?

80 oy

1. 1. Uchiha Madara

• Hashirama Senju
      51
    • Uchiha Madara
      29

Önerilen İletiler

Kesinlikle Hashirama Senju . Ordan Burdan Güç Almaya Bakılmıyo . Doğal olarak güçler önemli . Hashirama Ninjaların Tanrısı Olarak İfade Ediliyo . Tartışmasız Hashirama . Ayrıca Hashirama Adeta Kendiyle kapıştı Mangada . Çünkü Önceden Madarayla Kapıştığı Zamanlarda da Madara'nın Sharingan'ı Üst Düzeylerdeydi . Ancak Buna rağmen Hashirama Kazanmıştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi madara suanki haliyle senju hashıramıyı yer cunku o da makuyaın kullanabılıyo ıcıne senju hashariöanın gucudr var ustelik bjusuda 10 kuyruklu cagırdı hayvan kyuubi tabı marutonun ıcınde oldugu ıcın godemıyo ama normal madara dersenız ozaman hashırama senju derim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hashirama'yı  görünce sevceğim aklıma gelmezdi böyle ciddi biridir diye düşünüyordum adam Naruto gibi çıktı resmen Nidaime'de Sasuke'yi andırıyor biraz atarlı. 

Yani Madara'yı sevdim ama Hashirama daha iyi çıktı kesinlikle :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bana göre ashura,hashirama,naruto bu üçü aynı kişi aslında xD ashuranın ruhu bunlara geçmiş tek tek  Indra,Madara,Sasuke Aynı şey indra içinde geçerli  ve her dövüşde ashura ile hashirama kazanmış bakalım naruto sasuke nolcak gerçi hashirama kendi bedeninde bile değildi madara hashiramanın gücünü bile çaldı yani ama noldu gene püf çıktı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok