Jump to content

En nefret ettiğiniz şeyler ?

Kyuseishu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 74
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anlamıyorlar sanattan

Herhangi birini körü körüne savunan herkes.Fan grupları da diyebiliriz.Beslenme çantasıyla okula giden tip gelmiş Naruto’ya eleştri yaptım diye sülalemi elden geçiriyor.Babasına küfretsen bu kadar tep

Anime izlerken çok asosyal olduğumu düşünen arkadaşlarımın beni anime izlemeyip onlara katılmamı söylemesidir.Cidden gıcık ediyor sanane anime izliyorum yanlız bırak beni moe sahneleri kaçırıyorum git

1. Otobüste bir kere göz göze geldik diye tüm yol boyunca dik dik bakan insanlar.
  2. Yolda giderken durduk yere omuz atıp bir de özür dilememi bekleyen insanlar.
  3. Irkçılık.
  4. Birinin dış görünüşüyle veya maddi durumuyla dalga geçilmesi.
  5. Yanımda sigara içilmesi.
  6. Sürekli küfür eden insan.
  7. Dar pantolon giymek.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben sadece aklıma gelenleri yazım sizin bunlar hakkındaki görüşlerinizi de isterim katıldıklarınız, benimle aynı fikirde olmadıklarınız veya eeklemek istedikleriniz varsa :homelessonionplz:

1. Wp, dc gibi sosyal platformlarda sık aktif olmuyorum diye sanki ölüymüşüm yada inzivaya çekilmiş kimseyle konuşmuyor muşum gibi muamele yapılması çok sinirimi bozuyor yani kardeşim ben tüm gün 7/24 senin boş mesajın için whatsapp başında nöbet tutmak zorunda mıyım.
  2. Normal şartlarda evden pek çıkmadığımdan beni 7/24 anime izleyen, manga okuyan asosyal sananlar var. (bende normal bir insanım aktiviteler yapabiliyorum bolca kitap okur arada resim çizer ailemle kutu oyunu felan oynarım arkadaşlarla dışarı da çıkarım) ama sırf anime felan izliyorum diye beni kendince toplumdan tam anlamıyla soyutlanmış ailesinin bile yüzünü göremediği genç ilan etmişler var.
  3. Ne izliyorsun sorusuna anime diye cevap verince aklı hemen hentai'ye giden (anime ve hentaiyi bir tutan veya karıştıran seni ona göre eleştiren) sinir bozucu kesim.
  4. Her cümlesinin sonuna bir nedeni olmadan küfür veya aşağalıyıcı kelime ekleyen ve bunun havalı olduğunu düşünen tipler.
  5. Her şey en iyi bildiğini sanıp bildiği yanlış olamasına rağmen onda diretip sorundan başka bir şey olmayan cahil tipler.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hımı Hımı

1. Ailem dışındaki insanların bana iş buyurması.
  2. El şakaları.:hate-onion-head-emoticon:
  3. Odama çat diye dalınması.:scratching-crazy-rabbit-emoticon:
  4. Eşyalarıma izinsiz dokunulması.:super-sayan-onion-head-emoticon:
  5. Bir konu hakkında sizden yardım isteyip yardım etmeye çalışırken ciddiye almayan insanlar.:kill-myself-crazy-rabbit-emoticon:
  6. Ağır abi takılmaya çalışan insanlar.:hate-onion-head-emoticon: 
  7. Meşgul olduğunu bilmesine rağmen inatla rahatsız eden insanlar.:tar-onion-head-emoticon:

Bu liste sonsuzluk ve ötesine uzar ama üşendim.:dunno-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Burada bir şey mi ima ediyorsun aslanım? :D :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Yok knk senin benim dediğim tanımdan uzaktan yakından alakan yok.

Spoiler

Bir tanıdığım var böyle artist artist takılıyor.Yolda birisiyle göz göze gelirse dik dik bakıyor vs...

Ama bir kavga olursa ya da o dik dik baktıkları bir şey derse süt dökmüş kediye dönüyor.:hate-onion-head-emoticon:

Ayriyeten ağır abilerden de nefret etmesem dahi pek hoşlaşmıyorum.:uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok knk senin benim dediğim tanımdan uzaktan yakından alakan yok.

İçeriği Gizle

Bir tanıdığım var böyle artist artist takılıyor.Yolda birisiyle göz göze gelirse dik dik bakıyor vs...

Ama bir kavga olursa ya da o dik dik baktıkları bir şey derse süt dökmüş kediye dönüyor.:hate-onion-head-emoticon:

Ayriyeten ağır abilerden de nefret etmesem dahi pek hoşlaşmıyorum.:uhuhuh-onion-head-emoticon:

Ayyy aynen onlar gıcık olunmayacak gibi değil, bunlara ek olarak birde şeyler var, egzozu bağırta bağırta araba süren, işlek caddede artistlik olsun diye drift yapmaya çalışan falan. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.