Jump to content

Japonların Kapaklı Telefonları

Ogeday

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

öyle deme yani klozet önemli :D

Ben küçüken hep kapaklıya özenmişimdir. O kapağı açıp konuşma falan güzel gelmiştir bana. Ama piyasa da motorola 2. el dışında bulamayız. Japonya ise bizim gibi özenti değil, telefonu konuşmak için al

Sen bilirsin. :D Popüler olmamam nasıl düşşnürsem düşüneyi sizin suçunuz. :D İsme bak. Japoncasını görsen Dünya'daki en zor tekerleme sanırsın. :D Gerçi bugün eklendi yeni bölümü bakmaya üşendim şimd

E hani kapaklı telefon? :D Adamlar aşmış ya

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mXYxZ6ed70E

Edit: Sayfadan alıntı yapayım olayı açıklamak için. :D

Sürgülü aparat kol hareketiyle hız alıp açılıyor daha sonra yerine takabiliyorsunuz.Günlük hayatta ne kadar kullanışlıdır tartışılır. Yine de görmekte fayda var, belki de yakın zamanda daha pratikleri daha gelişmişleri hayatımıza girer ve telefon açma şeklimiz değişebilir.

Yine Editin Dibi: Şimdi hatırladım. Lovely Complex'in live action filminde kızıl ötesi ışınla telefon numarası gönderiyolardı. Yani o kadar da sıradan kapaklı telefon değil hala zevklerinin öyle olduğunu düşünüyorum ama araştırmaya devam. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

E hani kapaklı telefon? :D Adamlar aşmış ya

Edit: Sayfadan alıntı yapayım olayı açıklamak için. :D

Sürgülü aparat kol hareketiyle hız alıp açılıyor daha sonra yerine takabiliyorsunuz.Günlük hayatta ne kadar kullanışlıdır tartışılır. Yine de görmekte fayda var, belki de yakın zamanda daha pratikleri daha gelişmişleri hayatımıza girer ve telefon açma şeklimiz değişebilir.

Yine Editin Dibi: Şimdi hatırladım. Lovely Complex'in live action filminde kızıl ötesi ışınla telefon numarası gönderiyolardı. Yani o kadar da sıradan kapaklı telefon değil hala zevklerinin öyle olduğunu düşünüyorum ama araştırmaya devam. :D

Kızılötesi lafı kafanı karıştırmasın o özellik 7-8 yıl önceki nokia modellerde de var :D Ama yaygın değil Türkiye'de yani kullanmıyorlar :) Bir de genellikle zaten tabi akıllı telefon kullanan vardır ama bu sayı Türkiye veya diğer ülkelerden daha az.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sanırım pratik olduğu içindir. başka bi sebep gelmiyor çünkü aklıma :D açıkçası ben de şimdiki telefonumu almadan önce Q klavyeli telefon aramıştım piyasada(Blackberry gibi), çünkü bana çok pratik gözüküyordu o tip telefonlar. ama ya fiyatları çok uçuk ya da telefon dandik arası yok ne yazık ki. Türkiye'de en akıllı seçenek akıllı telefonlar oluyor bu yüzden :/

gerçi sonradan Q klavyeli telefona vermeye çok gördüğüm paranın daha fazlasını akıllı telefona verdim -.-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kızılötesi lafı kafanı karıştırmasın o özellik 7-8 yıl önceki nokia modellerde de var :D Ama yaygın değil Türkiye'de yani kullanmıyorlar :) Bir de genellikle zaten tabi akıllı telefon kullanan vardır ama bu sayı Türkiye veya diğer ülkelerden daha az.

Bilemiyorum, forumun teknoloji özürlüsüyüm sonuçta. :D Bir de klozette bile teknolojiyi doruklarında yaşayan ülke Japonya. Telefonda neden böyle olduklarını hep merak ettim. :) Klozete verdiği değeri telefona da göstermeliler bence. Olmuyor böyle. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilemiyorum, forumun teknoloji özürlüsüyüm sonuçta. :D Bir de klozette bile teknolojiyi doruklarında yaşayan ülke Japonya. Telefonda neden böyle olduklarını hep merak ettim. :) Klozete verdiği değeri telefona da göstermeliler bence. Olmuyor böyle. :D

öyle deme yani klozet önemli :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.