Jump to content

Japonya'ya Taşınmak İçin Rehber, Ve Japonyadan Videolar, Japonya'da Yaşamak

Xesonez

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 72
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bizim kültür bozulalı çok oluyor. Türkler araplarla tanıştığından beri kültürümüz bozulmuştur. Tek değişen şey araplar yerine şimdi batılaşma evresindeyiz. Araplar olacağına batı olsun daha iyi, artık

1. videoyu izledim, o kim ya hele sonunda ekmeği yemesi falan. Saonunda bütün ürünleri cinsel hep :lol: Ama haribi oyunları falan çok düzenli yerleştirmişler. Bir oyun konsolu alsan, oyun bulamama de

Arkadaşlar BU arada Vatandaş Olmadanda Kalabilirsiniz. Uzun Süre Kalırsanız Japonyada (5 Yıldı galiba) Süresiz Oturum Alıp Vatandaslık Almış Gibi Durabilir ve çalışabilirsiniz.

1. videoyu izledim, o kim ya hele sonunda ekmeği yemesi falan. Saonunda bütün ürünleri cinsel hep :lol:

Ama haribi oyunları falan çok düzenli yerleştirmişler. Bir oyun konsolu alsan, oyun bulamama derdin yok, her oyun var. Bizde 50 dükan gezersin oyun için....

Hele o oyuncakların detayı harib aşmış, kanatları, silahları bizde getirse adam 600tlye falan satar....

@satellizerLB

Aynen her ne kadar ülkenin yönetiminden, gelişmişliğin çok az olmasından, cahil toğluluğun fazlalığından yakınsamda burada büyüdüm be ya, vatandaşlıktan çıkmak harbi kötü olmuş...

Video sahibinin kanalında devamı var. Malesef sınırdan dolayı sırayla atamadım hepsini. Nerdeyse istediğimiz çoğu şey ucuz orda :) Bana hep Meyve bile pahalı tek tek alıyorlar diyor herkez :) Zaten meyve sebze sevmiyorum 7/24 balık yer jp nin keyfine vararım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Video sahibinin kanalında devamı var. Malesef sınırdan dolayı sırayla atamadım hepsini. Nerdeyse istediğimiz çoğu şey ucuz orda :) Bana hep Meyve bile pahalı tek tek alıyorlar diyor herkez :) Zaten meyve sebze sevmiyorum 7/24 balık yer jp nin keyfine vararım :)

Arada alırız meyveyi zaten sebze yemem :D Of videoları izledikçe oraya gitmek istiyorum ama bi' kaç arkadaşımla :D Ve orada da bi' kaç arkadaşım olsun isterim ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar BU arada Vatandaş Olmadanda Kalabilirsiniz. Uzun Süre Kalırsanız Japonyada (5 Yıldı galiba) Süresiz Oturum Alıp Vatandaslık Almış Gibi Durabilir ve çalışabilirsiniz.

Bak bu iyi haber, figürler falan gerçekten ciddi ucuz. Oraya gidip Hasır şapka tayfasını alırım gemiyle beraber....

Figürü var mıdır bilmem ama ergo proxy figürü, veya detaylı bir kyubi figürü de fena gitmaz...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arada alırız meyveyi zaten sebze yemem :D Of videoları izledikçe oraya gitmek istiyorum ama bi' kaç arkadaşımla :D Ve orada da bi' kaç arkadaşım olsun isterim ^^

Oluşturduğum grubun bir diğer amacıda bu olacak :) japonyaya gidildiğinde grup devam edecek tabi yardımlaşmada. Bencede tanıdıklarınızla gitmeniz faydalı olur :)

Bir videosunda Gundam cafeye giriyorlar Tuvalette bile animasyon yapmış adamlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oluşturduğum grubun bir diğer amacıda bu olacak :) japonyaya gidildiğinde grup devam edecek tabi yardımlaşmada. Bencede tanıdıklarınızla gitmeniz faydalı olur :)

Bir videosunda Gundam cafeye giriyorlar Tuvalette bile animasyon yapmış adamlar.

Haaha süperler ya ^^ Aslında daha büyük olsam bu forumdan bir kaç kişiyle giderim ama daha küçüğüm tek başıma gitmek için..5-6 sene sonra anca gidebilirim :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haaha süperler ya ^^ Aslında daha büyük olsam bu forumdan bir kaç kişiyle giderim ama daha küçüğüm tek başıma gitmek için..5-6 sene sonra anca gidebilirim :/

Umarım gider görür yaşarsın hayatını. Bence o zamana kadar japoncaya abanmalısın :)

Aslında fırsat olsada bizler diğer ülkeleri , milletleri kültürleri görebilsek. Bu insanı kat kat geliştiren bilgilendiren birşey.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umarım gider görür yaşarsın hayatını. Bence o zamana kadar japoncaya abanmalısın :)

Aslında fırsat olsada bizler diğer ülkeleri , milletleri kültürleri görebilsek. Bu insanı kat kat geliştiren bilgilendiren birşey.

Aslında babam bana üniversiteni bitir paran ile Japonya'da master'ını yap filan diyor orada öğrenirsin olmazsa diyor ^^ Aslında alfabeleri kanji şeklinde olsa Japonca öğrenmiştim bile :D Animelerden de elimden geldiğince konuşmaları biraz kapıyorum :D Hatta bazen bakmadan anlıyorum veya alt yazı önceden gelirse ne diyeceklerini biliyorum :D

Not:Babam animeleri izlememi destekleyen bir insandır çünkü Japonca öğrenme şansımı artırıyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.