Jump to content

Bleach’e Müthiş Anime

masque

Önerilen İletiler

Yapan arkadaşı takdir ediyorum. Elbette eksikleri olabilir ama tek başına yapılan bir çalışmadan daha fazlasını beklemek haksızlık olur. Sonuçta animeler büyük şirketler tarafından büyük ekiplerle yapılıyor. Ben yeniden takdir ediyorum arkadaşı. Bakarsınız ileride japonyadan davet bile alabilir. Hiç şaşırmam doğrusu.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

“Yetenek” dediğin budur. AnimeFantastica Facebook sayfamızı zamanında takip eden şanslı anime severler arkadaşımız Denis’in (Rayjiii) Bleach mangasının bomba etkisi yaratan 542. bölümüne nasıl an

Cidden tebrik ediyorum...Sanki yeni bölümü izleyecekmişim gibi bir havaya soktu beni...Demek ki çok özlemişim bu animeyi...Yinede her kim yapmış ise harika bir şeyler yapmış...Devamını bekliyoruz...Na

Ağustos 2013 yazıyor yeni sezon ağustostan sonramı baslicek yani ?

Bence müzik ve o yazıların fazlası, yaratacağı etkiyi çok azaltmış. Kişileri toplasan 5 saniye falan ya görüyoruz ya görmüyoruz. Elbette hazırı eleştirmek kolay; ama hakkını verebilen bir arkadaş belli ki, en azından daha kaliteli bir iş çıkarabilirdi. Doğrusu ne cevherler var bizim millette de oralı olan yok. Her ne kadar manga ve anime japon kültürü olsa da bence cosplay kıyafetleri diken arkadaşların varlığı gibi, çok güzel mangaka olabilecek ve video editor ile animeyi falan hazırlayabilecek arkadaşlar da vardır. Ciddi birkaç sponsor bulunsa, ilk türk mangası falan çıkabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence müzik ve o yazıların fazlası, yaratacağı etkiyi çok azaltmış. Kişileri toplasan 5 saniye falan ya görüyoruz ya görmüyoruz. Elbette hazırı eleştirmek kolay; ama hakkını verebilen bir arkadaş belli ki, en azından daha kaliteli bir iş çıkarabilirdi. Doğrusu ne cevherler var bizim millette de oralı olan yok. Her ne kadar manga ve anime japon kültürü olsa da bence cosplay kıyafetleri diken arkadaşların varlığı gibi, çok güzel mangaka olabilecek ve video editor ile animeyi falan hazırlayabilecek arkadaşlar da vardır. Ciddi birkaç sponsor bulunsa, ilk türk mangası falan çıkabilir.

Katılıyorum.

Hiç karamsar olmak istemiyorum ama çok çok zor . Özellikle tahminim başka işleride varsa , animeyle ilgilenmeside zor olur. Devamını getirirse bence yürür getiremezse unutulur bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.