Jump to content

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

masque

Önerilen İletiler

Bence en çok aranan kan itachi 'dir ancak minato da herkesin merak ettiği bir karakter onun gençliğinden itibaren büyüdüğünü görmek de güzel olabilir , ben tsunadeyi görmek isterim aslında ama madara olamaz çünkü onun zamanında sadece savaş vardı ve konoha kurulmuş onun zamanında yani pek konusu olmaz..

Jiraiya yı görmeği istemem naruto dan daha salak bir karakteri kim görmek isterki sapıklıktan başka şey yapamaz o ama komedi odaklı yapacaklarsa koyabilirler

konohamaru sarutobi ise zaten narutonun veliahtı narutodaki savaşlar vs hepsi bittiğinde yeni animenin adı bu olur tsunade ölür naruto hokage olur

Son olarak Tsunade yi istememdeki olaya geleyim senju klanından olduğu için tsunade eskiden uchihalı biriyle bir çocuk peydahlamış olması muhtemeldir gençliğinde bu da ileride son rinneganlının olacağını gösterir rinneganlı biri olmadan konohamaru narutonun yerini alamaz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sonbaharda çıkacak En son 2 yıl önce yapılan Jump Super Anime Tour’da bu yıl yepyeni bir Naruto Shippuden animesi gösterilecek. Başrolde ise “son derece popüler olan bir karakter” olacak. Gösterilece

Minato Namikaze olabilirmi acaba? Çünkü baya tutan bir karakter

6 yolun bilgesi olabilirmi

peki bunu neden pat diye söylediğini sorabilir miyim? SPOİLER BUTONU

Tam İçerigini Söylemedim Durumu Dedim :) Tören Veya Vb.. Gibi Sonuçta Tam Spoiler değil Zaten Bu Konu'ya bakıyorsan Spoiler Yersin sonuçta Karakter Veriyoruz Manga'da Yeni çıkan Karakterlerin İsmini verebiliriz Mesela Maskeli Adamın Kimligini Buda spoilere giriyor o yüzden bu konuda spoiler ismi olması doğal.

6 Yolun Bilgeleri

1.Rikidou

2.Tobi

3.Uzumaki Nagato

4.Uzumaki Naruto

Ve Rikidou s. ile ilgili olmaz Populer Karakter Diyor Ve Rikidou Önemli bir karakter Shinobi'lerin Atası Tanrısı Olarak Biliniyor Populer ve onunla ilgili bilgiler manga'da verilcek anime'de verilmez Ama bir yandanda Önemsiz Bir Karakter Olcak o kesin Sasuke Olabilir Populer Ama Önemsiz tabi benim için sonuçta manga'da çok az çıkıyor o yüzden olabilir ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jiraiya yı görmeği istemem naruto dan daha salak bir karakteri kim görmek isterki sapıklıktan başka şey yapamaz o ama komedi odaklı yapacaklarsa koyabilirler

Jiraiya salak mı ? Hemde narutodan çok ilginç.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jirayia Kehanet'deki Efsane Olcak çocuğu Yetiştirmiş Bir Usta keşke bende öyle salak biri olsaydım :)

Bu efsane Çocuk Naruto Bakalım Rikidou Sennin Kadar Hatta Onu geçebilcek Seviye'ye nasıl Gelcek Ve Jirayia Manga'Da geri Dönecek %100 Kishi Raportaj'larında Bunun bilgisini Ufak'danda Olsa Çıtlattı %100 döncek demedi kimse demes büyük spoiler olur sadece önünü açık bıraktı jirayia'nın Bu nasıl olcak belli değil Çakra Olarak Veya Edo Olarak Veya Saf Beden Olarak Ama kesin Gelicek 10 15 Bölüm içinde görürsünüz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1.sasuke olabilir büyük bir ihtimal

2.Uzumaki nagato olabilir malum rinneganı var.bu gözün daha neler yapabildiğini bilmiyoruz.

3.itachi olabilir sonuçta edo tensei yi kırdı.

4.jiraiya olabilir.

5.Minato olacağını düsünmüyorum çünkü minato kyuubiyi mühürlemek için ruhunu feda etmisti ruhu olmayan birini çağıra bilirler mi orası kesin değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Önemli detayları yeni seride vermezler tobi rinneganı nagato'ya verdi ama rinnegan'ın güçünü ancak Naruto S. açıklarlar O yeni seride açıklamazlar sonuçta manga'dan bagımsız olcak Rastgele bir yeni seri ana karakter farklı yeni şuan devam eden seriden farklı olucak ordaki önemli bilgileri burda açıklamazlar Populer ama fazla çıkmayan bir karakter olabilir

1. Sasuke ( Veya Uchiha Klanı)

2. Minato

3. Kushina ( Veya Uzumaki Klanı)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.