Jump to content

Son Savaş [Spoiler İçerir]

GNtoki

Önerilen İletiler

Aizen ölümsüz olduğu için mecburen mühürlediler diye biliyorum ama demeyi unutmuşum. :D

Yok shikaiyle olcak iş değil o.İsmi bile yokken çok güçlüydü doğru ama bankaisiz olmaz. Sırf güçlencek diye gitti Unohana. :( Bir de Bankai çalma olayına bir çözüm buluncak bence. Ama Bankai'leri olduğu halde yine de arada güç farkı olduğu bir savaş olur orası ayrı. :)

Edit: Aizen o değilinden çıkmasa çok iyi olur. Kimseye hayrı olmaz zaten. Karışıklıktan faydalanıp güç peşinde olur. Hatta Jb nin tarafındaymış gibi yapıp saman altından su yürütür o. :angry:

bizim ken-chan bankai açamaz hem zaten ortalıkta bi bankai hırsızlığı mevzu var hemde bu kadar kısa sürede bankai bi ichigoya nasip olur oda takunyalı abimiz sayesinde oldu :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

-Uryu'nun asıl amacı hala tartışılmaktadır. Acaba bir ajan olarak mı JB'in yanına girdi, yoksa animenin en başından beri tekrarlayıp durduğu "Shinigamiler benim düşmanımdır, sonuçta ben bir Quincy'im

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.