Jump to content

Son Savaş [Spoiler İçerir]

GNtoki

Önerilen İletiler

Şimdi aklımda bir kaç soru var ki muhtemel sizinde kafanızı kurcalayacaktır. Fikirlerinizi almak istiyorum. Şimdi bildiğimiz üzere Tite-Kubo seriye 4-5 haftalık bir ara verdi ve sebebini son savaşa yoğun bir şekilde hazırlanmak olduğunu belirtti. Şimdi gelelim sadede... Uryuu'nun Jb ye katıldığını gördük hatta o kadar büyük bi etki yarattı ki sternitterler arasında anlaşmazlık söylentiler oluştu. Peki bizim Mayuri-san Syzel Apollo Granz ile savaşında ne açıklamıştı ? Bu Quincy'nin içine bakteriler yerleştirdim ve her hareketini izleyebiliyorum. Zaten kafamızda bir çok soru işareti var. Yama jii yi bu kadar çabuk harcadı, Unohana'yı harcadı vs. vs. Ve son bir şey daha. Isshin neden kendi soyadını kullanmıyor ? Mangada bir açıklamayı falan mı kaçırdım diye düşünüyorum. Ve 10. takım gerçek dünyada o kadar çok bulunmuşken neden isshinle hiç irtibat kurmadı ? Bence Kubo bu 10. Takım olayını sonradan aklına getirerek ekledi.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

-Uryu'nun asıl amacı hala tartışılmaktadır. Acaba bir ajan olarak mı JB'in yanına girdi, yoksa animenin en başından beri tekrarlayıp durduğu "Shinigamiler benim düşmanımdır, sonuçta ben bir Quincy'im

Çok soru işareti var. :(

Zaten animesini birkaç ay önce bitirmiştim. Olayları pek hatirlamıyorum.Geçenlerde biranda tüm mangayı okuyunca iyice kafam karıştı. :(

İsshin'in soyadını gizlemesini o kadar garipsemedim nedense. Sonuçta shinigamiliği bıraktı. Quncy'le evlendi. Bir süre kimliğini saklamak istemiş olabilir. Zaten shinigamilerin uzun süre Dünya'da kalması yasak gördük Rukia'da neler olduğunu. Shinigamiliği bıraksa bile sorun çıkmasın diye bir süre kayıplara karışmak istemiş olabilir. :D

İshida bambaşka bir olay.Şimdi kafamdaki soru işaretlerini söyleyip bu yorumda destan yazmayı istemiyorum o derece. D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok soru işareti var. :(

Zaten animesini birkaç ay önce bitirmiştim. Olayları pek hatirlamıyorum.Geçenlerde biranda tüm mangayı okuyunca iyice kafam karıştı. :(

İsshin'in soyadını gizlemesini o kadar garipsemedim nedense. Sonuçta shinigamiliği bıraktı. Quncy'le evlendi. Bir süre kimliğini saklamak istemiş olabilir. Zaten shinigamilerin uzun süre Dünya'da kalması yasak gördük Rukia'da neler olduğunu. Shinigamiliği bıraksa bile sorun çıkmasın diye bir süre kayıplara karışmak istemiş olabilir. :D

İshida bambaşka bir olay.Şimdi kafamdaki soru işaretlerini söyleyip bu yorumda destan yazmayı istemiyorum o derece. D

Sen yaz ki konu yürüsün yoska çöplük olacak bak :D ichigonun p.up unu merak ediyorum. Zaraki shikai ye geçicek bildiğimiz üzere kılıcıyla konuşabiliyo artık. Ama inşallah Kubo yama jii ye yaptığı gibi birilerini kolayca harcamaz. Abi adam tek yedi jb den ya :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle JB Unohana'yı harcamadı harcayan Zaraki oldu.

İsshinin Kurosaki soyadını kullanma sebebi 2 türlü olabilir;

1)Kurosaki ailesi İshida gibi geriye kalan saf quincy ailesinde bir tanesi.İsshin bu yüzden kullanmış olabilir.

2)İsshin,SS'den saklanmak için bu soyadını kullanmış olabilir.

SS İsshin'in yaşıyor olabileceği ihtimalini düşünememiş olabilirler.Çünkü Aizen savaşında İsshin'in güçleri yerin geldi.Herkes öldü biliyor.Güçleri yokken reiatsusunuda hissedemezler.O yüzden olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok zaten zaraki başta jb nin kopyası tarafından harcandı, şimdide tite kubo yamajii yi harcadı. Bin yıllık baş kaptanımız jb den tek yedi :(

edit:

bu arrancar kurtarma mevzusunu tam olarak biliyo musunuz ya ? Sanki bi chapter de grimmjowa benzeyen birini geri getirdiklerini görmüştüm ama yanılıyo olabilirim

Düzenlenme: Soukatsu tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başkaptan'la ZAraki'yi harcadılar oraya hiç girmiyorum. :(

Şimdi karışık kanların (Allah'ım nasıl bir terimdir bu. Kubo düzgün bir şey bul lütfen. :D ) öldüğü zaman niye İshida hayatta kaldı. Sonuçta annesi safkan quincy değildi. Zangetsu kılıklı kral da diyordu bunu. Ama hala neden İshida'nın seçildiğini anlayamıyorum. Seçilmiş kişi olmak için öyle aham şaham bir özelliği de yok. Sonuçta "Güçlü olan kraldır" diyen bir seri. :blink: Orduyu yönetebilecek kadar aşırı zeki olsa garipsemiycem de ama aham şaham bir yönü de yok. :blink: Ya da vardı da bunca zaman benden mi sakladı? :angry:

Sevdiğim karakterdir oysa. :D

Bir de Şapkalı Kaptan'ın Dünya'ya gidip İchigo'nun arkadaşlarıyla konuşması yok mu onun mantığını hiç anlamış değilim. Yav sen koskoca başkaptan oldun artık. Soul Socety batmış halde. Zaten yeni başkaptan oldun daha. O kadar iş varken ne işin var orda. O kadar sorun varken 3-5 öğrencinin yanına gitmek nedir arkadaş. :D Üstelik öyle ciddi bir durum değil. Zaten İchigo'nun okula gittiği yok. Üstelik durumunu da biliyolar.Hadi yanındaki beyaz saçlı kaptan gitse yine bir şey demiycem. Bir de SS bileti vermek nedir ya. Savaştasınız zaten şimdi savaşın ortasında gelip ölüp gitsinler mi istiyorsun. Mangada filler bölüm gibi bir şeydi o sahneler. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi şunsuinin o hareketi yapmasının sebebi kubonun bize ichi öyle bi p.up alacak ki hazır olun demekti. Gönderme yapıyor :D. Sonuçta ne diyo gerçek dünyaya dönemeyebilir. Zaten seride ruh kralı movielerde ruh kralı dediler beklenti büyük oldu aizen yok edicem dedi ruh kralını falan ben cafcaflı bişey bekliyodum mayuri gibi değişik bi adam çıktı ruh kralıda. Bazen kubonun saçmalıdığını düşünmüyor değilim.

Ve ve ve... Son chapter de 9 günde dünyanın hakimi olacağı diye bi madde duyduk jb den. İchi gene 3 günde bankai açar Byakuya yı ezdiği gibi jb yi ezerse bunca senedir izlediğime lanet ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi şunsuinin o hareketi yapmasının sebebi kubonun bize ichi öyle bi p.up alacak ki hazır olun demekti. Gönderme yapıyor :D. Sonuçta ne diyo gerçek dünyaya dönemeyebilir. Zaten seride ruh kralı movielerde ruh kralı dediler beklenti büyük oldu aizen yok edicem dedi ruh kralını falan ben cafcaflı bişey bekliyodum mayuri gibi değişik bi adam çıktı ruh kralıda. Bazen kubonun saçmalıdığını düşünmüyor değilim.

Ve ve ve... Son chapter de 9 günde dünyanın hakimi olacağı diye bi madde duyduk jb den. İchi gene 3 günde bankai açar Byakuya yı ezdiği gibi jb yi ezerse bunca senedir izlediğime lanet ederim

O zaman lanet etmeye başla çünkü İchigo'nun kazanacağı belli ;)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya o Allah'ın emri ama kubo her zamanki ters köşelerinden yaparda ichiyi öldürür ss yi yok ettirirse beklenmedik bi sonla bitirir ki ben olsam öyle yapardım :D. Ama dediğim olay kazanıp kazanmayacağı değil, ichigonun bütün p.up larından sonraki savaşları çok saçma oldu. Bankai açtı byakuya, en sağlam kaptanlardan benim gözümde, karşısında eridi. Aizen hougyokuyla birleşti değişik bişey oldu, ichi gene bi p.up aldı bi kılıç tuttu bi kido engelledi sonra fgt attı savaş bitti. Tabi urahara faktörü varda sonuçta kubo bu p.up olayını çok abarttı bu zamana kadar.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gönderme yapıyor da böyle filler sahneler olmadı şimdi. Japonlar çok yetenekli bu konuda aslında. Harika göndermeler yapıyolar mantıklı bir yolla üstelik. :D

Jb yeni nesil Aizen olur. O zaman da İchigo'ya cafcaflı bir şeyler yaptıracağı kesin. Ama bu sefer Zaraki'nin Bankai açıcağını düşünüyorum. Unohana en çok ihtiyaç duyulduğu anda boşuna ölmüş olur yoksa. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.