Jump to content

Son Savaş [Spoiler İçerir]

GNtoki

Önerilen İletiler

-Uryu'nun asıl amacı hala tartışılmaktadır. Acaba bir ajan olarak mı JB'in yanına girdi, yoksa animenin en başından beri tekrarlayıp durduğu "Shinigamiler benim düşmanımdır, sonuçta ben bir Quincy'im " hisleri mi üstün geldi bilmiyoruz. Ve sanırım savaşın son sahnelerine kadar Ichigo ile karşılana kadar da bilemyeceğiz. Şahsi fikrim ise Quincy gururu üstün geldiği için JB'in yanında katıldı ama Kubo Ichigo vs. Uryu gösterir mi bize bilmiyorum. Sonuçta bu seri bence arkadaşlık teması üzerine kurulmuş.

-Mayuri deneyler yapıyor, kendisini kapatıp, kimileri çılgın bir teori ile Yamaji'yi diriltecek diyor, ama daha mantıklısı belki Uryu'yu izleyerek yada izlemeyerek bankailerin çalınmasını engelleyecek birşeyler araştırıyor.

-Isshin'e gelince, en başından beri Ichigo'nun SS'ye gitmesini istemiyordu bir baba olarak ve kimsenin bilmesini istemiyordu, o yüzden kendini fazla açığa vurmadı. Zaten bu sebeple de annesin soyadını aldı. Ama Ichigo'nun güçleri uyanınca engel olamadı.

-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

-Uryu'nun asıl amacı hala tartışılmaktadır. Acaba bir ajan olarak mı JB'in yanına girdi, yoksa animenin en başından beri tekrarlayıp durduğu "Shinigamiler benim düşmanımdır, sonuçta ben bir Quincy'im

Ben işin içine aizen tekrar girebilir diye de ayrı bi teori ürettim. Sonuçta jb onunla konuşmuştu yanına çağırmıştı. Sanki aizenin ölmeyip de mühürlenmesinin ayrı bi sebebi çıkacakmış gibi geliyor bana. Zaraki'nin shikasi kesin zaten de Bankaiden şüpheliyim sonuçta byakuyanın bi açıklaması vardı ichinin ilk bankai açacağı zaman. Uzun süre eğitim gerekiyo falan filan diye. Tabi zaraki bu orası işin ayrı bi boyutu :D ve vaizardlar ss ye yardıma gidiyor diye hatırlıyorum sanki. Bence bu savaşta bombayı gene takunyalı amcamız patlatacak. Sonuçta serinin dahisi :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçenlerde Japonya da özel bir program yapıldı. Bu özel programda bazı ipuçları verildi bunlardan bir tanesi de şuydu: "Aizen Sousuke Final Arc’da da önemli bir role sahip olabilir " Yani zaten olmasa şaşırtıcı olur. Oturduğun yerden ne planlar kurmuştur şimdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben işin içine aizen tekrar girebilir diye de ayrı bi teori ürettim. Sonuçta jb onunla konuşmuştu yanına çağırmıştı. Sanki aizenin ölmeyip de mühürlenmesinin ayrı bi sebebi çıkacakmış gibi geliyor bana. Zaraki'nin shikasi kesin zaten de Bankaiden şüpheliyim sonuçta byakuyanın bi açıklaması vardı ichinin ilk bankai açacağı zaman. Uzun süre eğitim gerekiyo falan filan diye. Tabi zaraki bu orası işin ayrı bi boyutu :D ve vaizardlar ss ye yardıma gidiyor diye hatırlıyorum sanki. Bence bu savaşta bombayı gene takunyalı amcamız patlatacak. Sonuçta serinin dahisi :D

Aizen tekrar ortaya çıkabilir.Hatta kuboya böyle bir soru gelmişti.

Aizen neden hala hayatta? Tite Kubo: Aizen hikaye açısından gerekli bir karakterdir.

Aizen hougyoku ile birleştiği için ölümsüz oldu o yüzden mühürlemek zorunda kaldılar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aizen ölümsüz olduğu için mecburen mühürlediler diye biliyorum ama demeyi unutmuşum. :D

Yok shikaiyle olcak iş değil o.İsmi bile yokken çok güçlüydü doğru ama bankaisiz olmaz. Sırf güçlencek diye gitti Unohana. :( Bir de Bankai çalma olayına bir çözüm buluncak bence. Ama Bankai'leri olduğu halde yine de arada güç farkı olduğu bir savaş olur orası ayrı. :)

Edit: Aizen o değilinden çıkmasa çok iyi olur. Kimseye hayrı olmaz zaten. Karışıklıktan faydalanıp güç peşinde olur. Hatta Jb nin tarafındaymış gibi yapıp saman altından su yürütür o. :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aizen ölümsüz olduğu için mecburen mühürlediler diye biliyorum ama demeyi unutmuşum. :D

Yok shikaiyle olcak iş değil o.İsmi bile yokken çok güçlüydü doğru ama bankaisiz olmaz. Sırf güçlencek diye gitti Unohana. :( Bir de Bankai çalma olayına bir çözüm buluncak bence. Ama Bankai'leri olduğu halde yine de arada güç farkı olduğu bir savaş olur orası ayrı. :)

Edit: Aizen o değilinden çıkmasa çok iyi olur. Kimseye hayrı olmaz zaten. Karışıklıktan faydalanıp güç peşinde olur. Hatta Jb nin tarafındaymış gibi yapıp saman altından su yürütür o. :angry:

Unohana için konuşmak erken, belli olmaz onun işi, böyle olumsuz olup bizi de üzme. Ondaki Kidou kimsede yok, mutlaka kendini koruyacaktır bir şekilde. Hem eski Kenpachilerden kim kaldı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hem Kenpachi hem de yaralı çok, doktora ihtiyaç var. Bir de Unohana'da bu kadar üzülmemin nedeni Ulqi gibi kül olup gözümün önünden gitmesi. :wacko:

Zaten hep birileri ölüyor. :ph34r: Konu animelerin geleceği olunca olumsuz düşünüyorum ki, iyi bir şey olunca daha çok mutlu olayım. B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ichigo daha gelişir bilmiyorum. Ulqiurra gibi son anda yada Aizen gibi son bir form geçirir mi bilmiyorum ama bence böyle kalsın, şu andaki iki kılıçla karizması zirvede.

Unohana da benim en sevdiğim karakterlerden, ölmesini hiç istemem. Zaten Zaraki de kıyamaz bence. İkisi arasındaki savaşı kazanmıştır ama öldürücü bir darbe vurmamıştır. Zaten onun derdi başka, duyduğu seslere anlam vermeye çalışıyor, bankai peşinde. Zaraki bankai açsın, Yachiru gücünü göstersin, o küçük şirin şeytanda kim bilir nasıl bir güç saklı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.