Jump to content

Videoların Kalitesini Değiştirme

ByBesgen

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Al bakalım bu forumda da Çevirmen-J arkadaşımız açmıştı ama forumda bulamadım.Zaten videoda kendisine ait.

Dvix Plus Converter var ama işine gelirmi bilemem. 1080 e kadar destekliyor ama hiç o kadar süre bekleyip de nasıl olduğuna bakma fırsatım olmamıştı yani.

online site var = http://video.online-.../convert-to-avi 1920x1080P falan yazarsan change size en üst kalite olur video quality xvid yap audio quality 320 kbps yap, sonra convert file yap çevirsin :P

Arkadaş zaten benim programı vermiş :D Ben eski animeleri çevirirken o programı kullanıyorum ;) Hem 720p yapıyor, hem görüntüden taviz vermiyor [YÜKSELTMELERDE], hemde ekranı genişletip karartılardan kurtulabiliyorsun :D

Senin programı indirmek gerekmiyor muydu? :huh: Gerekmiyorsa tekrar bakayım, çünkü pc de çok fazla bir şeyleri çevirme programı var. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Mediacoder kullanmanızı öneririm ;) Daha bugün 640 mb'lık bir videoyu 140-150 mbye pek bir kalite kaybı olmadan düşürdüm. Videoyu ayarlaerken istediğiniz bitrate değerini veya almak istediğiniz boyutu seçiyorsunuz, bilgisayara ve video boyutuna göre ortalama 10-20 dk sürüyor en fazla video başına.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.