Jump to content

Türk Dizileri

Mr. Irish

Önerilen İletiler

Zaten aksiyon veya benzeri bir şey arıyorsanız bence Türk dizilerine bakmayın saçma oluyor çoğunlukla veya güzel olmuyor..Bir de böyle gençlik dizileri yapmaya çalışıyorlar onlar komik oluyor bi' gün o onu seviyor sonra öbür gün başkasını sonra başkası onu seviyor onu terkediyor filan :D

Biraz karışık oldu ama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=rc3CfHfNmXg star trek in parody si olarak görülür ve bugüne kadar en iyi türk yapımı diyebilirim imdb ise gördüğüm en yüksek puan alan türk yapımı film olarak gördü

Başarısızlık, bir tek leyla ile mecnun var iyi olan diğer hepsi çöp.

Bi Leyla ile Mecnun var. :( Bir de Kore dizilerin Türk versiyonları var akıllara zarar. :ph34r: Rezil oluyormuş gibi hissediyorum bana n'oluyorsa artık. :D

Zaten aksiyon veya benzeri bir şey arıyorsanız bence Türk dizilerine bakmayın saçma oluyor çoğunlukla veya güzel olmuyor..Bir de böyle gençlik dizileri yapmaya çalışıyorlar onlar komik oluyor bi' gün o onu seviyor sonra öbür gün başkasını sonra başkası onu seviyor onu terkediyor filan :D

Biraz karışık oldu ama :D

Favorim Aşk-ı Memnu yabancı dizi aksiyon Supernatural,Teen Wolf,TVD,TWD
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bizde Lise ögrencilerini 25 yaş ve üstü oynuyor en iyi yabancılar dizi çekiyor onlara lafım yok

Favori dizilerim güncel takip ettiklerim

The Vampire Diares

Arrow

SuperNatural

Örnek Yabancıların En iyi dizilerinden biri The O.C Gençlik Dizi'si Onun aynısını bizimkiler çıkartıyor Bu yıl başlıyor eylül'de :) hep (a)lıntı yapıyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kalitesiz dizileri saydığınız gibi, kalitelileri de unutmamak lazım yoksa haksızlık yapmış oluruz.

Türk dizileri hakkında görüşlerine pek katılmıyorum :lol: Kaliteli olduğunu düşündüğüm ve sevdiğim Türk dizilerini vardır bayağı.

-Süper Baba

-İkinci Bahar

-Yedi Numara

-Çemberimde Gül Oya

-Bizimkiler

-Sıdıka

-Yeditepe İstanbul

-Affet Bizi Hocam

-Leyla ile Mecnun

-İşler Güçler

Bu arkadaşın dediği dizilere katılıyor, ekleme olarak Tatlı Hayat, Bir Demet Tiyatro, Kısa Devre, Kaygısızlar, Gülbeyaz, Ayrılsak da Beraberiz, Varsayalım İsmail gibi dizileri öneriyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=rc3CfHfNmXg

star trek in parody si olarak görülür ve bugüne kadar en iyi türk yapımı diyebilirim imdb ise gördüğüm en yüksek puan alan türk yapımı film olarak gördüm başka var mıdır bilmem :)

bu arada leyla ile mecnun diyecem ama burada ki komedi sana gintama tadı verebilir diğer türk dizileri ve filmleri ile dalga geçmeyi çok severler,yada güncel bir olay ile anlaman için ise türkiye de yaşaman gerekli.Sana bir kesit eğer anlarsan veya güldürürse devam et :)
http-~~-//www.youtube.com/watch?v=jOgwe94kMwU

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.