Jump to content

Herkese Merhaba

SpuLture

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Hoşgeldin kızma ama böyle şeylere deli olurum başlıkta Herkeze yazmışsın şey o Herkese olacak

Hoş geldin. Keyifli forumlar. Açıkçası bende deli oluyorum ''hoş geldin'' olacak... ^_^

Hoşgeldin

Bhen düzeltiyrm qenchler sakin... .s.s

Ölüyorum sandım. :mellow: Bu arada kendi başlığınızı düzeltmek için görsel editöre tıklamanız yeterli olacaktır. Hatırlatayım istedim. :D

Ehm, hoş geldin aramıza. :D Ben Ezgi. Sen ismini vermek istemeyen bir üyemiz misin acaba ? :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İmzada ne süper panpa ?? :D :D

Anlamak için bayağı kafa yordum :D Online oyunlarla aram kötü olduğu için olabilir :D Resimdeki kız bomba zaten :P :D Aşağıdaki de internet hız testi galiba :D Hiç böyle bir imza görmemiştim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bhen düzeltiyrm qenchler sakin... .s.s

Ölüyorum sandım. Bu arada kendi başlığınızı düzeltmek için görsel editöre tıklamanız yeterli olacaktır. Hatırlatayım istedim.

Ehm, hoş geldin aramıza. Ben Ezgi. Sen ismini vermek istemeyen bir üyemiz misin acaba ?

İsmim Murat bu arada Hoş bulduk..

Alıntılarda smileyleri temizlemek sorunda kaldım kabul etmiyor maşallah herkez bol keseden smiley kullanmışta.. Aaa çok pardon Herkes olucaktı yoksa olacaktı mıydı ? mıydı ayrımı yazılıyor ? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.