Jump to content

Natsu mu ? Gray Mi ?

Mr. Irish

73 oy

1. 1. Natsu mu ? Gray mi ?

• Natsu
      50
    • Gray
      23

Önerilen İletiler

Ana Karakteri sevmeyen Bir Anime Fanı Söyleyin :) Çoğu Zaman Ana karakterlerin Aptallıkları Ve Çizimlerinden Bazen Nefret Ederiz Ama Savaş Sahnelerinde O An En Havalı Güçlü Süper Bir Kişilik Ve Korumacılığa sahip oluyor Bu yüzden o aptallıklar vs.. gözümüzden gidiyor Zaten Bu Hafta Manga'da Natsu Çok Tatlı Ve 2. Erza O Halleri Süper Kid'S :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...
  • Yanıtlar 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Valla Ben HAPPY'yi daha çok seviyorum :D Ama bu ikisinden ise Gray daha havalı geliyor tip filan olarak ama Natsu'yuda güçten dolayı seviyorum :D Bu yüzden cevabım Happy :D

Şimdi Gray çok havalı ama Juvia'yayı az ağlatmadı bu herif :angry: -_- bu yüzden Natsu (Natsu da havalı canım. ^_^ ) diyorum.

En en favori karakterimdir Natsu birlikte çok gaza geldiğim olmuştur :lol:

Ana Karakteri sevmeyen Bir Anime Fanı Söyleyin :) Çoğu Zaman Ana karakterlerin Aptallıkları Ve Çizimlerinden Bazen Nefret Ederiz Ama Savaş Sahnelerinde O An En Havalı Güçlü Süper Bir Kişilik Ve Korumacılığa sahip oluyor Bu yüzden o aptallıklar vs.. gözümüzden gidiyor Zaten Bu Hafta Manga'da Natsu Çok Tatlı Ve 2. Erza O Halleri Süper Kid'S :)

Öyle deme bazı yan karakterler çok sağlam oluyor bakınız death note kiradan daha çok l seven vardır.Bleach örneğin bütün yan karakterleri ichigodan daha fazla sevilir zarakidir grimmjow'dur Fairy tail evreninde gray'i daha fazla severim çünkü neler yapacabileceğin farkında natsu ise belli değil natsu biz fairy tail'iz diyor düşmanlar imana gelip secdeye kapanıyor :D Böyle şeyleri sevmem o yüzden gray. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.