Jump to content

Beğendiğiniz ve Güldüğünüz, Caps ile Karikatürler

AynenBöyle

Önerilen İletiler

• Forum Admin

İçim öldü de o yüzden.Hiç bir şey yapma isteğim yok ya, bir an önce emekli olayım, balık tutmaya gideyim istiyorum.Okulu bitirmeden emekli olunmuyor mu acep? Hem çok uzun sebepleri vardı ama birden böyle sorunca hatırlayamıyor insan :huh:

bende emekli olayım deniz kenarında kulubemde yaşayayım domates ekeyim tuttuğum balıkları yiyeyim istiyorum da çok çalışmak lazım çokk banka mı soysam acaba :ph34r: yanıma suç ortağı bulamıyorum uzun zamandır planlıyorum ama :D

ben de dışarı cıkmayı pek sevmem ama 5 yılda bir kere bile mi işin düşmedi kızılaya? :D

ıhh düşmedi düşsede gidemedim en son yol güzergahında giderken geçmiştim ana bunu ne zaman bitirmişler bunu ne zaman kaldırmışlar diye söylenirken yanımdaki arkadaş uzaylıymışım gibi bakmıştı bana :ph34r: kendimden iğrendim o derece yani :unsure: :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 254
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Umarım beğenirsiniz ekleyene kadar işaret parmağı felci geçirdim :D Beğendiğiniz caps/karikatürü paylaşırsanız biz de görmüş oluruz yorumlarınızı bekliyorum :D

Posted Images

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.