Jump to content

Beğendiğiniz ve Güldüğünüz, Caps ile Karikatürler

AynenBöyle

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 254
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Umarım beğenirsiniz ekleyene kadar işaret parmağı felci geçirdim :D Beğendiğiniz caps/karikatürü paylaşırsanız biz de görmüş oluruz yorumlarınızı bekliyorum :D

Posted Images

• Forum Admin

:ph34r: :ph34r:

- İlk görüşte aşka inanır mısınız

- ....

- İnanmıyosanız çıkıp bi daha gelicem de

- ay yesinler sempatik şey

- ehehe

- dövecem ama bak

- Ne güzel gözleriniz var

- Lens onlar

- eööe olsun yine de güzel

- ha sonuna kadar zorlucam şansımı diyosun

- Pardon isminizi öğrenebilir miyim

- Naapcan

- Kalbime kazıycam, kimse unutturamasın diye

- Ha çok romantiğim diyosun

- Evet...

- Peki embesilliğini gizleyebilecek bi özelliğin var mı

- Sigaran ve sen ölesine birbirine benzionuz ki... Ama onu ben yaktım, beni de sen

- Allala enteresan... Bence de sen ve sigaram benziyosunuz... İkinizi de ayağımın altında ezebilirim

- Upss

2 haftalık evli bir çift... Adam bir aksam yalnız basına çıkıp arkadaşlarıyla eğlenmek ister… karısına der ki:"Sevgilim, ben çıkıyorum" Karisi sorar:- "Nereye gidiyorsun hayatim?"- "Bara gidiyorum bitanem arkadaşlarımla bireyler icicez.."Karisi- "aman da aman benim kocacığım içki mi istiyormuş" diye hemen mini bar’a koşar ve 12 ülkeden 25 değişik içki çeşidini adamın karsısına koyar... Adam bunun üzerine- "benim düşünceli tatlı sevgilim" der.. "çok teşekkür ederim, ama barda... Biliyorsun... Buz gibi bardakta... " Adam daha cümlesini bitiremeden kadın hemen mutfağa koşar, derin dondurucudan çıkardığı bardağı kosa kosa adama getirir..- "aman da aman benim aşkım içkisini buz gibi bardakta mı içmek istiyormuş.. Al bakalım" diye bardağı adama verir... Adam şokta..- "benim güzel kurabiyem" der.. "ama barda buz gibi içkimi içerken yanında yediğim çerezler... bilsen canim nasıl çekti.. Sana söz,2-3saat içinde döneceğim." —aman da aman benim canimin içi kocacığım çerez mi istiyormuş" diye kosa kosa içeri gider... döndüğünde bir tepside 15 çeşit çerez fıstık, fındık, ne ararsanız tabaklara koyup adama getirir... Adam artik dudaklarını ısırmaya başlamıştır ve son bir güçle kadına der ki:- "Ama benim güzel meleğim, barda biliyorsun hani arkadaş arkadaşa ortamda.. yaw erkek erkeğe bi muhabbet vardır bilirsin, hani biz kendi aramızda biraz "rahat" konuşuruz.."ve kadın ona gülümser: - "Aman da aman benim bitanecik kocacığım erkek

erkeğe rahat muhabbet etmek mi istiyormuş...o zaman...BANA BAK OGLUM AL SU LANET OLASI ICKINI BARDAGINA DOLDUR VE CEREZLERINI DE YE ZIKKIM LAN, HICBIRYERE GITMIYORSUN ANLADIN MI KOÇÇÇÇUM

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.